آتش سوزی جهان ترمز کاشان یک فوتی درپی داشت

آفتاب نیوز : روح الله فدائی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در ساعت ۱۶ روز گذشته خبر یک آتش سوزی به ستاد فرماندهی این سازمان اطلاع داده شد که تیم های آتش نشانی به محل اعزام شدند، با توجه به حجم گسترده آتش سوزی، سایر تجهیزات لازم نیز به محل فرستاده شد، آتش به طور کامل مهار شد اما ...

آفتاب نیوز : روح الله فدائی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در ساعت ۱۶ روز گذشته خبر یک آتش سوزی به ستاد فرماندهی این سازمان اطلاع داده شد که تیم های آتش نشانی به محل اعزام شدند، با توجه به حجم گسترده آتش سوزی، سایر تجهیزات لازم نیز به محل فرستاده شد، آتش به طور کامل مهار شد اما در این حادثه متاسفانه کارگر درحال کار فوت شد که علت آن توسط کارشناسان سازمان در حال بررسی است.

وی افزود: در این عملیات ۱۱ نفراز ماموران سه ایستگاه آتش نشانی کاشان با استفاده از سه خودروی آتش نشانی، آبرسان و پشتیبانی وارد عمل شده و موفق به مهار و خاموش کردن آتش شدند و از گسترش آن و سرایت به سولهها و کارخانجات مجاور جلوگیری کردند.

به گزارش ایسنا،فدایی از تمام متصدیان واحدهای صنعتی خواست تا با رعایت استانداردها، توصیهها و ضوابط ایمنی، از وقوع اینگونه حوادث پیشگیری کنند و در صورت وقوع سوانح با شماره ۱۲۵ سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی کاشان اطلاع رسانی کنند.

مشاهده در وبسایت منبع