سازندگان: نسخه سوئیچ عنوان wolfenstein ii در دستان افراد توانمندی قرار دارد

صحبت های کارگردان بازی آقای جنر متیز در مورد پورت سوئیچ Wolfenstein II: The New Colossus، و جلب اطمینان طرفداران نسبت به این پورت. ماه گذشته نینتندو و بتسدا با معرفی دو عنوان Doom و Wolfenstein II: The New Colossus برای کنسول سوئیچ ، دارندگان این پلتفرم را شوک زده کردند.

صحبت‌های کارگردان بازی آقای جنر متیز در مورد پورت سوئیچ Wolfenstein II: The New Colossus، و جلب اطمینان طرفداران نسبت به این پورت.

ماه گذشته نینتندو و بتسدا با معرفی دو عنوان Doom و Wolfenstein II: The New Colossus برای کنسول سوئیچ، دارندگان این پلتفرم را شوک‌زده کردند. گیم‌پلی‌های منتشر شده از نسخه سوئیچ عنوان Doom خبر از این می‌دهند، هنگامی که بحث پورت به میان باشد، بتسدا کار خود را بخوبی بلد است. اما در مورد Wolfenstein II: The New Colossus چه اتفاقی خواهد افتاد؟ با در نظر گرفتن اینکه این عنوان تا سال آتی برای سوئیچ عرضه نمی‌شود، شرکت بتسدا این اطمینان را به طرفداران می‌دهد که عنوان مذکور در دستان افراد توانمندی قرار دارد.

طی مصاحبه‌ای با وب‌سایت GameSpot کارگردان بازی آقای جنر متیز (Jens Matthies)، اعلام نمودند که نسخه سوئیچ عنوان Wolfenstein II بخوبی کار خواهد شد. و اینکه در دستان افراد مناسبی قرار دارد. درحقیقت گیم‌پلی نمایش داده شده از عنوان Doom که ماه گذشته توجهات بسیاری را به‌خود جلب کرد، می‌تواند بعنوان “مرجعی” در نظر گرفته شود که هردوی این عناوین چگونه خواهند بود (و با در نظر گرفتن اینکه هردوی آن‌ها توسط یک موتور بازی‌سازی ساخته شده‌اند). آقای متیز همچنین اظهار کردند که:

مهم نیست که شما از چه پلتفرمی استفاده می‌کنید، همچنان با همان بازی سر و کار خواهید داشت.

تعدادی از طرفداران نگران نتیجه نهایی پورت سوئیچ دو عنوان مذکور بودند؛ و با درنظر گرفتن اینکه نرخ‌فریم آن‌ها کمی پایین (۳۰ فریم برثانیه بجای استفاده از نرخ فریم استاندارد ۶۰) است، به این معنا خواهد بود که کارایی ممکن است در این عناوین مناسب نباشد. اما با توجه به نمایش‌هایی که تاکنون مشاهده کرده‌ایم، بحث اصلی این نیست – عنوان Doom به همان میزان که سال گذشته برروی کنسول‌ها تاثیرگذار بود، برروی سوئیچ نیز هست. و Wolfenstein II نیز احتمالا مشکلی نخواهد داشت.

خارج از تمامی این بحث‌ها، شرکت بتسدا امتحان خود را در گذشته پس داده. پورت عنوان Skyrim: Special Edition که ماه آینده منتشر می‌شود، تاکنون نمایش‌های خوبی داشته و برای سایر عناوین نیز نباید مشکل خاصی وجود داشته باشد. انتشار چنین عناوین تردپارتی‌ای موجب افزایش قدرت سوئیچ در فصل تعطیلات پیش‌رو، و همچنین آماده‌سازی آن برای رقابت در سال ۲۰۱۸ خواهد شد.

عنوان Doom در اواخر سال جاری برای نینتندو سوئیچ عرضه خواهد شد. عنوان Wolfenstein II: The New Colossus نیز قرار است در اوایل سال ۲۰۱۸ برای این کنسول منتشر شود.


مشاهده در وبسایت منبع