سردار اشتری: امنیت جمهوری اسلامی ایران در منطقه پر تلاطم خاورمیانه مثال زدنی است

فرمانده ناجا با تاکید بر اینکه امنیت جمهوری اسلامی ایران در منطقه پر تلاطم خاورمیانه مثال زدنی است، گفت: نیروی انتظامی کشور باید همطراز جمهوری اسلامی ایران و متناسب با نظام اسلامی باشد و در این خصوص اقدامات خوبی در حوزه های ماموریتی و داخل سازمانی تا به امروز انجام شده است.

فرمانده ناجا با تاکید بر اینکه امنیت جمهوری اسلامی ایران در منطقه پر تلاطم خاورمیانه مثال زدنی است، گفت: نیروی انتظامی کشور باید همطراز جمهوری اسلامی ایران و متناسب با نظام اسلامی باشد و در این خصوص اقدامات خوبی در حوزه های ماموریتی و داخل سازمانی تا به امروز انجام شده است.

به گزارش خبرنگار جماران، سردار حسین اشتری امروز (پنجشنبه 20 مهر ماه 96) در مراسم ادای احترام فرماندهان و کارکنان نیروی انتظامی به مقام شامخ امام راحل با بیان اینکه نیروی انتظامی امسال با شعار پلیس برای امنیت و امنیت برای همه کار خود را شروع کرد و برنامه های خوبی در جهت ایجاد امنیت بیشتر در جامعه انجام داد، افزود: یکی از وظایف مهم و اصلی حاکمان ایجاد امنیت در جامعه است .

فرمانده ناجا اظهار داشت: امروز امنیت جمهوری اسلامی ایران در منطقه پر تلاطم خاورمیانه و کشورهای همسایه که با تحریک کشورهای استعماری به خصوص آمریکا نا امن شده مثال زدنی است و این مهم به برکت مجاهدت رزمندگان، تدابیر حکیمانه رهبر معظم انقلاب، خون شهدا، آرمانهای امام خمینی(ره) و مشارکت بالای مردم در بحث امنیت حاصل شده است.

وی ادامه داد: امروز کارکنان نیروی انتظامی در حرم مطهر امام راحل گرد هم آمده اند تا در محضر معمار کبیر انقلاب ضمن تجدید میثاق و پیمانی دوباره ، اعلام کنند که در راستای ارتقای امنیت و نظم جامعه تا پای جان ایستاده اند.

اشتری با بیان اینکه امروز نیروی انتظامی در طول ٨ هزار و ٥٠٠ کیلومتر مرز آبی و خاکی کشور حضوری پررنگ دارد اظهار داشت: کارکنان نیروی انتظامی در تمامی شهرها، روستاها، جاده ها و پایانه های مسافری حضوری فعال دارند و وظیفه خود را به خوبی انجام می دهند و گواه این ادعا وجود ١٣ هزار شهید، ٢٠ هزار جانباز و ٢ هزار آزاده نیروی انتظامی است.

وی با اشاره به این سخن امام راحل که فرموده است «کار پلیس عبادت است» و این سخن رهبر معظم انقلاب که فرموده اند «نیروی انتظامی باعث عزت و آبروی نظام می باشد» تاکید کرد: نیروی انتظامی کشور باید همطراز جمهوری اسلامی ایران و متناسب با نظام اسلامی باشد و در این خصوص اقدامات خوبی در حوزه های ماموریتی و داخل سازمانی تا به امروز انجام شده است.

فرمانده ناجا با اشاره به اینکه نیروی انتظامی در حوزه های مختلف ماموریتی توانسته کارهای شایسته ای انجام دهد یادآور شد: پلیس مبارزه با مواد مخدر توانسته با شناسایی باند های بزرگ سوداگران مرگ، اقدامات پیشگیرانه و همچنین دستگیری خرده فروشان مواد مخدر گام ها خوبی در این جهت بردارد.

وی با بیان اینکه پلیس راهور و پلیس راه در کاهش تصادفات عملکرد خوبی داشته است اظهار داشت: امسال به نسبت سال گذشته ٤ درصد آمار تلفات جاده ای کمتر شده است و این کاهش ٥٧٧ نفری تلفات در حالی است که از سال گذشته تا به حال یک میلیون وسیله نقلیه شماره گذاری و یک میلیون گواهی نامه جدید رانندگی در سراسر کشور صادر شده است.

وی گفت: نیروی انتظامی به سهم خود در ایجاد، آرامش و امنیت در جامعه به خوبی عملکرده است و البته باید سهم هر دستگاه در ایجاد امنیت در کشور مشخص و روشن شود.


مشاهده در وبسایت منبع