پیکر ۸ شهید گمنام در قم تشییع شد

به گزارش پایگاه ۵۹۸ ، پیکر مطهر ۸ شهید گمنام دوران دفاع مقدس قبل از ظهر پنج شنبه با حضور علما و روحانیون، بسیجیان، خانواده معظم شهدا و مدیران استان و همچنین اقشار مختلف مردم در حرم مطهر کریمه اهل بیت(ع) تشییع شد. بر اساس این گزارش پس از اقامه نماز بر پیکر این شهدا توسط آیت ...

به گزارش پایگاه ۵۹۸ ، پیکر مطهر ۸ شهید گمنام دوران دفاع مقدس قبل از ظهر پنج شنبه با حضور علما و روحانیون، بسیجیان، خانواده معظم شهدا و مدیران استان و همچنین اقشار مختلف مردم در حرم مطهر کریمه اهل بیت(ع) تشییع شد. بر اساس این گزارش پس از اقامه نماز بر پیکر این شهدا توسط آیت الله العظمی نوری همدانی و طواف به دور ضریح مطهر حضرت معصومه(س) سه شهید به سمت مدرسه علمیه معصومیه(س) تشییع و در این مکان به خاک سپرده شد.
بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته، ۲۱ مهرماه نیز ۲ شهید در شهر سلفچگان، ۲۴ مهرماه ۲ شهید در دانشگاه پیام نور و یک شهید نیز در آمادگاه شهید فراشاهی با حضور اقشار مختلف مردم تشییع و خاکسپاری خواهد شد.

از بین این ۸ شهید گمنام، ۲ شهید ۲۳ ساله و یک شهید ۱۷ ساله از عملیات محرم و خیبر در مدرسه معصومیه، یک شهید ۱۷ ساله از عملیات خیبر در آمادگاه شهید فراشاهی و ۲ شهید ۱۶ و ۱۷ ساله دیگر از عملیات والفجر در شهر سلفچگان تدفین خواهند شد و هنوز سن دقیق ۲ شهیدی که در دانشگاه پیام نور تشییع و تدفین می شوند اعلام نشده است.

در مراسم تشییع حضور اقشار مختلف مردم چشمگیر بود و ایستگاه های صلواتی هم در طول مسیر از مردم پذیرایی می کردند و همچنین مراسم روضه و سینه زنی هم همزمان با تشییع پیکر این سه شهید برقرار بود.

مشاهده در وبسایت منبع