آبگرفتگی معابر استانهای شمالی در آخر هفته

به گزارش بولتن نیوز ، سازمان هواشناسی کشور با صدور اخطاریه ای به تشریح وضعیت آبگرفتگی معابر عمومی و سیلابی شدن مسیلها در استانهای شمالی کشور پرداخت که متن آن به شرح ذیل است: پیرو اخطاریه شماره ۴۸ چهارشنبه مورخ ۹۶/۷/۱۹، به اطلاع می رساند روز پنجشنبه در استانهای گیلان، ...

به گزارش بولتن نیوز ، سازمان هواشناسی کشور با صدور اخطاریه ای به تشریح وضعیت آبگرفتگی معابر عمومی و سیلابی شدن مسیلها در استانهای شمالی کشور پرداخت که متن آن به شرح ذیل است:
پیرو اخطاریه شماره ۴۸ چهارشنبه مورخ ۹۶/۷/۱۹، به اطلاع می رساند روز پنجشنبه در استانهای گیلان، مازندران و روز جمعه در استان گیلان و غرب مازندران به دلیل بارش باران، گاهی رعد برق و وزش باد شدید موقت، آبگرفتگی معابر عمومی و احتمال سیلابی شدن مسیلها وجود خواهد داشت.

همچنین طی امروز و فردا احتمال وقوع این شرایط در ارتفاعات استانهای آذربایجان شرقی و اردبیل نیز وجود دارد؛ در دور روز آینده در سمت شمال گردنه های کوهستانی البرز در استان های گیلان، مازندران، اردبیل و گلستان به دلیل مه آلودگی انتظار کُندی عبور و مرور وجود دارد.

همچنین خلیج فارس طی روزهای پنجشنبه و جمعه مواج و ارتفاع موج بین دو تا سه متر پیش بینی می شود؛ از این رو توصیه می شود شناورهای سبک و تفریحی احتیاط لازم را بکار گیرند.

مشاهده در وبسایت منبع