قبل از سال ۲۰۱۹ منتظر انتشار بازی last of us 2 نباشید

بازی Last Of Us خیلی زود توانست با گیم پلی ناب و روند داستانی درگیرکننده خویش تبدیل به یکی از عناوین کلاسیک کنسول های نسل جدید شود. به همین خاطر بوده که انتظارها از دومین نسخه این بازی بسیار بالاست؛ عنوانی که در پایان سال ۲۰۱۶ به صورت رسمی معرفی شد. با این وجود تاریخ انتشار ...

بازی Last Of Us خیلی زود توانست با گیم پلی ناب و روند داستانی درگیرکننده خویش تبدیل به یکی از عناوین کلاسیک کنسول های نسل جدید شود. به همین خاطر بوده که انتظارها از دومین نسخه این بازی بسیار بالاست؛ عنوانی که در پایان سال ۲۰۱۶ به صورت رسمی معرفی شد. با این وجود تاریخ انتشار دقیقی برای این بازی تا به امروز مشخص نشده بود.
به تازگی آهنگساز بازی، Gustavo Santaolalla، در مصاحبه با Radio Vorterix و در پاسخ به سوالی گفته:

البته همانطور که مشاهد می کنید، این گفته تاریخ دقیق انتشار بازی را مشخص نمی کند، بلکه بیشتر شبیه یک گمانه زنی است. شاید انتشار این بازی در سال ۲۰۱۹ باشد، اما باید قبل از هرگونه اعلام نظری، منتظر تایید این خبر توسط Naughty Dog باشیم. گفتنی است انتشار تریلر این بازی زمینه داستانی آن را فاش کرده است.

در E3 امسال خبری از بازی Last Of Us 2 نبود، اما مطمئنا در سال ۲۰۱۸ می توان توقع انتشار جزییات بیشتری از این عنوان را داشت.

مشاهده در وبسایت منبع