محدودیت های ترافیکی محور کرج - چالوس اعلام شد

سرهنگ رضا معظمی گودرزی اظهار کرد: تردد انواع خودرو از ساعت ۱۴ تا ۲۴ روز جمعه بیست و یکم مهرماه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع می شود. به گزارش نامه نیوز وی اضافه کرد: با اعلام ماموران پلیس راه مستقر در محور، تردد انواع خودرو از ساعت ۱۷ تا ۲۴ روز جمعه بیست و یکم مهرماه از مرزن ...

سرهنگ رضا معظمی گودرزی اظهار کرد: تردد انواع خودرو از ساعت ۱۴ تا ۲۴ روز جمعه بیست و یکم مهرماه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع می شود.
به گزارش نامه نیوز وی اضافه کرد: با اعلام ماموران پلیس راه مستقر در محور، تردد انواع خودرو از ساعت ۱۷ تا ۲۴ روز جمعه بیست و یکم مهرماه از مرزن آباد به سمت کرج به صورت یک طرفه خواهد بود.

رئیس پلیس راه استان البرز با تاکید بر اینکه تردد موتورسیکلت ها از ساعت ۱۲ ظهر روز گذشته تا ساعت ۶ بامداد روز شنبه بیست و دوم مهرماه از محور کرج – چالوس و بالعکس ممنوع می شود، گفت: تردد موتورسیکلت های انتظامی وامدادی برای انجام ماموریت های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک بلامانع است.

سرهنگ معظمی گودرزی با اشاره ممنوعیت تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج – چالوس و بالعکس، گفت: این ممنوعیت شامل حال خودروهای حامل مواد سوختی و یا فاسدشدنی نمی شود.

مشاهده در وبسایت منبع