برگومی: هیچ نقطه ضعف خاصی در اینتر نمی بینم؛ در دربی میلان شاهد یک بازی باز خواهیم بود

طرفداری - در حالی که اینتر ۷ امتیاز بیشتر از میلان در این فصل سری آ کسب کرده، دربی دلا مادونینا یکشنبه برگزار می شود. شاگردان لوچانو اسپالتی در ۷ بازی، ۶ پیروزی و یک تساوی به دست آورده اند و از جوزپه برگومی در مورد نقطه ضعف این اینتر سوال شد. او در گفتگو با اینتر نیوز گفت: ...

اسطوره اینتر معتقد است دربی این هفته دلا مادونینا، یک بازی باز خواهد بود. 

طرفداری - در حالی که اینتر 7 امتیاز بیشتر از میلان در این فصل سری آ کسب کرده، دربی دلا مادونینا یکشنبه برگزار می شود. شاگردان لوچانو اسپالتی در 7 بازی، 6 پیروزی و یک تساوی به دست آورده اند و از جوزپه برگومی در مورد نقطه ضعف این اینتر سوال شد. او در گفتگو با اینتر نیوز گفت:

نقطه ضعف خاصی در تیم نمی بینم. یکی از محدودیت های تیم این است که مخصوصا در مقابل تیم هایی که عقب کشیده اند، روان بازی نمی کند. در سایر زمینه ها تیم خوب کار می کند. همچنین در زمینه ذهنی پیشرفت کرده اند و حالا تیم کیفیت بالایی دارد. مانند هر تیمی که می خواهد پیشرفت کند، اینتر سازمان دهی خوبی دارد. من در هیچ پستی نقطه ضعف نمی بینم. 

آیا اگر میلان عقب بکشد، می تواند برای اینتر مشکل ساز شود؟ نه، زیرا تیم مونتلا باز بازی می کند. او مربی است که ایده های خودش را دارد و آن را در تیمش پیاده می کند. هر دو مربی خوب هستند و به خوبی آماده شده اند. فکر می کنم یک بازی باز را شاهد خواهیم بود. 


مشاهده در وبسایت منبع