تماشا کنید: استودیوی ریسپاون بر روی یک عنوان واقعیت مجازی کار می کند

استودیوی ریسپاون، سازنده بازی های Titanfall در جریان رویداد Oculus Connect اعلام کرد که در حال حاضر بر روی یک عنوان واقعیت مجازی برای هدست های آکولوس ریفت کار می کند. البته به گفته استودیوی ریسپاون، این پروژه هیچ ارتباطی با سری بازی های Titanfall نداشته و نسخه واقعیت مجازی ...

استودیوی ریسپاون، سازنده بازی های Titanfall در جریان رویداد Oculus Connect اعلام کرد که در حال حاضر بر روی یک عنوان واقعیت مجازی برای هدست های آکولوس ریفت کار می کند. البته به گفته استودیوی ریسپاون، این پروژه هیچ ارتباطی با سری بازی های Titanfall نداشته و نسخه واقعیت مجازی این عنوان نخواهد بود.

روز گذشته و در جریان رویداد Oculus Connect، استودیوی ریسپاون از پروژه جدید خود رونمایی و ساعاتی بعد در صفحه رسمی خود در شبکه های مجازی اعلام کرد که بر روی یک عنوان واقعیت مجازی برای هدست های آکولوس ریفت کار می کند:

بسیار هیجان زده هستیم که همکاری خود را با آکولوس برای ساخت یک عنوان اکشن اول شخص اعلام کنیم

البته استودیوی ریسپاون در پاسخ به یکی از کاربران تاکید کرد که این پروژه جدید هیچ ارتباطی با سری بازی های Titanfall نداشته و نسخه واقعیت مجازی این عنوان یا Titanfall 3: VR نخواهد بود. همچنین استودیوی ریسپاون ویدیویی را منتشر کرده است که در این ویدیو شاهد اطلاعات و جزییات بیشتری در رابطه با عنوان واقعیت مجازی این استودیو خواهیم بود. شما می توانید تریلر مورد نظر را در قسمت پایین مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

همان طور که در تریلر مشاهده می کنید، این عنوان جدید که نام آن هنوز مشخص نیست به سبک اکشن اول شخص و نظامی خواهد بود. در این تریلر، سازندگان توضیح می دهند که چگونه جنگ از ابتدای حیات بشر به بخشی از تمدن آن ها تبدیل شده است و همچنین مشاهده می کنیم که سازندگان در ساخت این عنوان قصد دارند تا حضور سربازان در جنگ ها را به صورت واقعی تری نسبت به گذشته به تصویر بکشند.

عنوان واقعیت مجازی استودیوی ریسپاون حداقل تا سال ۲۰۱۹ منتشر نخواهد شد بنابراین برای دریافت اطلاعات و جزییات بیشتر از این عنوان باید زمان بیشتری صبر کنیم.


مشاهده در وبسایت منبع