برخورد قاطع با مزاحمان نوامیس مردم

به گزارش بولتن نیوز ، صبح امروز و در آخرین روز هفته ناجا جمعی از فرماندهان و مسئولان انتظامی و مرزبانی استان با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام دیدار کردند. سردار نورعلی یاری در ابتدای این دیدار طی سخنانی گفت: نیروی انتظامی در استان در همه ظرفیت های موجود برای ...

به گزارش بولتن نیوز ، صبح امروز و در آخرین روز هفته ناجا جمعی از فرماندهان و مسئولان انتظامی و مرزبانی استان با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام دیدار کردند.
سردار نورعلی یاری در ابتدای این دیدار طی سخنانی گفت: نیروی انتظامی در استان در همه ظرفیت های موجود برای تحقق شعار امسال هفته ناجا با عنوان «پلیس برای امنیت ، امنیت برای همه» به کار خواهد بست.

وی با اشاره به اجرای بیش از ۱۰۰ برنامه در هفته ناجا گفت: بستر همراهی و مشارکت مردم با نیروی انتظامی در هفته ناجا فراهم شده است.

فرمانده انتظامی استان ایلام در ادامه به عملکرد انتظامی استان در ۶ ماه ابتدای سال جاری اشاره کرد و گفت: پلیس استان در حوزه مقابله و مبارزه با مواد مخدر به عنوان یکی از دغدقه های اصلی خود بیش از ۴۳۰ کیلوگرم انواع مواد مخدر کشف کرده است.

برخورد با هنجارشکنان موضوع بعدی صحبت های فرمانده انتظامی استان ایلام بود که بر برخورد قاطع با این گونه افراد در چارچوب قانون تاکید کرد.

سردار یاری در پایان امنیت مرزهای استان را مطلوب ارزیابی کرد و گفت: با وجود مرزبانان استان دیده بانان خوبی در مرزهای استان وجود دارد.

مشاهده در وبسایت منبع