پلیس با اخلال گران امنیت به شدت برخورد می کند

به گزارش خبرنگار خبرگزاری صداوسیما ، سردار حسین رحیمی امروز در نشست مشترک شهرداری تهران و فرماندهان پلیس پایتخت با بیان اینکه در دهه اول محرم بیش از ۱۱ هزار تکیه و حسینیه در سطح شهر برپا شده بود، افزود: تهدیدات جدید دشمن در این زمینه وجود داشت، اما با مدیریت و حضور گسترده ...

­فرمانده انتظامی تهران بزرگ: پلیس با اخلال گران نظم و امنیت برخورد خواهد کرد و این افراد با سر پنجه‌های قدرتمند پلیس در تهران روبرو خواهند شد.

به گزارش خبرنگار  خبرگزاری صداوسیما، سردار حسین رحیمی امروز در نشست مشترک شهرداری تهران و فرماندهان پلیس پایتخت با بیان اینکه در دهه اول محرم بیش از ۱۱ هزار تکیه و حسینیه در سطح شهر برپا شده بود، افزود: تهدیدات جدید دشمن در این زمینه وجود داشت، اما با مدیریت و حضور گسترده مأموران عرصه برای دشمنان تنگ شد و آیین‌های عزاداری سرور و سالار شهیدان در امنیتی مثال زدنی برگزار شد.

وی گفت: در طول دهه اول محرم امسال در بیش از پنج هزار دسته و هیئت عزاداری تهران نیرو‌های پلیس به صورت مستقیم برای ایجاد نظم و امنیت حضوری فعال داشتند.
رئیس پلیس پایتخت ادامه داد: مجموعه پلیس امروز چنان قدرتی دارد که بر تک تک حرکات مخلان نظم و امنیت در جامعه اشراف اطلاعاتی دارد.
سردار رحیمی گفت: امروز پلیس ۱۲۰ مأموریت اصلی و ده‌ها مأموریت فرعی بر عهده دارد و ۲۴ ساعته در حال کشف جرائم مختلف است.
سردار رحیمی با تاکید بر اینکه پلیس خدمتگزار مردم است گفت: ۹۹ درصد مردم قانون مدار هستند.
وی با بیان اینکه پلیس همیشه یاور تمام دستگاه‌هایی که فعالیت اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و سیاسی است، افزود: پلیس با تمام قدرت در کنار شهرداری است تا تمام مأموریت‌های خطیر و سنگین خود را انجام دهند.


مشاهده در وبسایت منبع