گذشت اولیای دم فرد محکوم به قصاص نفس را از مرگ حتمی نجات داد

به گزارش گروه حوادث Accidents شهباز ابراهیمی خوجین پیش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران در اردبیل اظهار داشت: با همت و تلاش مستمر و شبانه روزی و مراجعات متعدد اعضای شعبه اول شورای حل اختلاف مستقر در زندان Prison مرکزی اردبیل فردی که به قصاص نفس محکوم شده بود با گذشت اولیای دم از مرگ ...

به گزارش گروه حوادث Accidents شهباز ابراهیمی خوجین پیش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران در اردبیل اظهار داشت: با همت و تلاش مستمر و شبانه روزی و مراجعات متعدد اعضای شعبه اول شورای حل اختلاف مستقر در زندان Prison مرکزی اردبیل فردی که به قصاص نفس محکوم شده بود با گذشت اولیای دم از مرگ حتمی نجات یافت.
وی افزود: متهم این پرونده که به قصاص محکوم شده بود پس از تایید حکم اعدام execution و در مرحله اجرای حکم در شعبه اول اجرای احکام کیفری اردبیل از قصاص رهایی یافت.

ابراهیمی خوبین بیان کرد: این فرد که به اتهام قتل Murder از سال ۹۳ تا کنون در زندان تحمل کیفر می کرد سر انجام با تلاش مسئولان و اعضای شورای حل اختلاف، اولیای دم مقتول در تصمیمی خداپسندانه و قابل تحسین، از حق قانونی و شرعی خود در اجرای قصاص نفس گذشتند و زندگی دوباره را به خانواده وی هدیه دادند.

معاون قضایی رئیس کل دادگستری استان اردبیل در امور شوراهای حل اختلاف استان اردبیل با قدردانی از تمامی اعضا و کارکنان شوراهای حل اختلاف که چنین کار بزرگ و ارزشمندی را برای رضای پروردگار متعال انجام می دهند، گفت: انتظار می رود تعامل و همکاری های در این حوزه افزایش یابد. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

اخبار اختصاصی سایت رکنا را از دست ندهید:


  • راحت ترین راه برای خرید آپارتمان در شمال شهر تهران

  • برای اولین بار لیزینگ خانه توسط املاک جاوید همکار برتر آلونک

  • ۱۰ نکته خوشبوی سلامت

  • ۸ ماسک طبیعی برای داشتن یک خرمن مو

مشاهده در وبسایت منبع