رندر های جدیدی از گوشی نوکیا ۹ با حاشیه های بسیار کم منتشر شد

بر اساس اخبار منتشر شده، شرکت HMD تا سال آینده میلادی گوشی پرچم دار جدیدی را با برند نوکیا معرفی نخواهد کرد. بنابراین تا زمان معرفی گوشی نوکیا ۹ زمان زیادی باقی مانده و این گوشی در سال جاری به بازار عرضه نخواهد شد. انتظار می رود که این کمپانی در سال آینده حداقل سه گوشی ...

بر اساس اخبار منتشر شده، شرکت HMD تا سال آینده میلادی گوشی پرچم دار جدیدی را با برند نوکیا معرفی نخواهد کرد. بنابراین تا زمان معرفی گوشی نوکیا ۹ زمان زیادی باقی مانده و این گوشی در سال جاری به بازار عرضه نخواهد شد.
انتظار می رود که این کمپانی در سال آینده حداقل سه گوشی نوکیا ۲ ، ۷ و ۹ را به بازار عرضه کند. اگر به یاد داشته باشید، در ماه های گذشته تصاویری از گوشی نوکیا ۲ منتشر شده بود، اما تا به حال اطلاعات زیادی از گوشی نوکیا ۹ منتشر نشده است. به تازگی رندر هایی از این گوشی منتشر شده که اطلاعات جدیدی را از آن در اختیار ما قرار می دهد. این رندر ها براساس فایل های CAD بوده ولی در حال حاضر نمی توان درستی آن ها را تایید کرد.

اولین موردی که در این رند رها به چشم می خورد، حذف جک هدفون است. نوکیا ۹ به جای جک ۳.۵ میلی متری هدفون، از USB نوع C بهره می برد. به احتمال فراوان این موضوع برای اکثر کاربران چندان خوشایند نخواهد بود. این گوشی به نمایشگر ۵.۵ اینچی با رزولوشن Quad HD مجهز شده و در پشت دستگاه نیز سنسور اثر انگشت قرار گرفته است.

دوربین های دوگانه اصلی در پشت گوشی قابل مشاهده هستند. از دیگر مشخصات این گوشی می توان به ضخامت ۸.۹ میلی متری، اندازه ۱۴۰.۹ در ۷۲.۹ در ۷.۵ میلی متری و اندروید ۸ اشاره کرد. در حال حاضر اطلاعات بیشتری از این دیوایس در دست نیست، اما در آینده اخبار بیشتری از آن منتشر خواهد شد.

مشاهده در وبسایت منبع