جوان جیرفتی به خاطر ازدواج پس از ۲۵ سال شناسنامه گرفت+عکس

به گزارش گروه اجتماعی مهدی رضا نژاد روز پنجشنبه در این باره اظهار کرد: این جوان (م- غ) طبق نظر پزشکی قانونی ۲۵ سال سن دارد که تاکنون بدون شناسنامه و بی هویت بوده است. وی تصریح کرد: این فرد با توجه به زندگی در منطقه روستایی و نداشتن نیاز به شناسنامه تاکنون اقدام به دریافت ...

به گزارش گروه اجتماعی مهدی رضا نژاد روز پنجشنبه در این باره اظهار کرد: این جوان (م- غ) طبق نظر پزشکی قانونی ۲۵ سال سن دارد که تاکنون بدون شناسنامه و بی هویت بوده است.
وی تصریح کرد: این فرد با توجه به زندگی در منطقه روستایی و نداشتن نیاز به شناسنامه تاکنون اقدام به دریافت شناسنامه نکرده بود.

وی خاطرنشان کرد: نامبرده سال گذشته به دلیل ازدواج ناچاربه پیگیری برای گرفتن شناسنامه شد و امروز پنجشنبه پس از یکسال پیگیری صاحب شناسنامه شد.

وی با بیان اینکه از ابتدای سال جاری تاکنون این چهارمین مورد صادر شدن شناسنامه بعد از ۲۰سال در جیرفت بوده است ادامه داد: تمامی این افراد چون در مناطق دورافتاده روستایی زندگی می کردند و نیازی به گرفتن شناسنامه نداشتند برای آن اقدام نکردند ولی با توجه به قانون Law ازدواج مجبور به گرفتن شناسنامه شدند. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

اخبار اختصاصی سایت رکنا را از دست ندهید:


  • ۱۰ نکته خوشبوی سلامت

  • راحت ترین راه برای خرید آپارتمان در شمال شهر تهران

  • برای اولین بار لیزینگ خانه توسط املاک جاوید همکار برتر آلونک

  • ۸ ماسک طبیعی برای داشتن یک خرمن مو

مشاهده در وبسایت منبع