دولت هزینه های زیارت اربعین را کاهش دهد

به گزارش جهان نیوز ، حجت الاسلام جواد مجتهد شبستری در ارومیه اظهار داشت: هزینه های سفر اربعین به عراق باید برای تشویق مردم به این عمل حماسی کاهش یافته و شرایط برای مردم تسهیل شود امید داریم که ادعا های موجود مبنی بر افزایش هزینه حمل و نقل واقعیت نداشته باشد.

به گزارش جهان نیوز ، حجت الاسلام جواد مجتهد شبستری در ارومیه اظهار داشت: هزینه های سفر اربعین به عراق باید برای تشویق مردم به این عمل حماسی کاهش یافته و شرایط برای مردم تسهیل شود امید داریم که ادعا های موجود مبنی بر افزایش هزینه حمل و نقل واقعیت نداشته باشد. وی افزود: خدمات بسیار خوبی توسط مردم در موکب ها و در مرز ها ارائه شده و شاهد عملکرد مطلوب شهرداری ها به خصوص قالیباف، شهردار سابق تهران در این زمینه بوده ایم؛ هم اکنون انتظار یاری و دست گیری مسوولان را به جای سنگ‎ اندازی در این مسیر داریم.
نماینده مردم آذربایجان غربی در مجلس خبرگان رهبری گ عنوان کرد: اربعین امروزه نه تنها یک عمل عبادی و معنوی است بلکه حماسه و رفراندوم کم نظیر برای نشان دادن عظمت فلسفه قیام حسینی به شمار رفته و صحنه ای درخشان برای قدرت نمایی و به نمایش گذاشتن اقتدار شیعیان ترسیم می کند، امید است که همه ارگان های دولتی در این تظاهرات عظیم در مقابل یزیدیان زمان همکاری لازم را به عمل آورده و شرایط را تسهیل کنند.


مشاهده در وبسایت منبع