مرگ موتورسوار در تصادف کامیونت و موتورسیکلت در جاده چابهار

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین به نقل از سایت راهور، رییس پلیس راه جنوب استان سیستان و بلوچستان درباره این تصادف که ساعت ٧ صبح دیروز (پنجشنبه) در ٨٠ کیلومتری محور چابهار به زرآباد اتفاق افتاده، گفت: متاسفانه طی این حادثه راکب موتورسیکلت فوت شد. سرهنگ یدالله ستوده درباره علت ...

مرگ موتورسوار در تصادف کامیونت و موتورسیکلت در جاده چابهار

جامعه > پلیس - تصادف یک دستگاه کامیونت ایسوزو و یک دستگاه موتورسیکلت دراستان سیستان و بلوچستان منجر به کشته شدن راکب موتور سیکلت شد.


به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین به نقل از سايت راهور، رييس پليس راه جنوب استان سيستان و بلوچستان درباره اين تصادف كه ساعت ٧ صبح ديروز (پنجشنبه) در ٨٠ كيلومتري محور چابهار به زرآباد اتفاق افتاده، گفت: متاسفانه طي اين حادثه راكب موتورسيكلت فوت شد.

سرهنگ يدالله ستوده درباره علت حادثه توضيح داد: علت تصادف بی احتیاطی از جانب راننده ایسوزو به علت انحراف به چپ به نظر رسیده است.

او در ادامه گفت: انحراف و تجاوز به چپ یکی از شایع ترین علل وقوع بسیاری از تصادفات و از مرگبارترین نوع برخورد وسایل نقلیه با هم است.رانندگان ملزم و موظفند بین خطوط و از منتهی الیه سمت راست راه حرکت کنند و به ويژه در نقاطی که خط ممتد است حق گذشتن از خط ممتد را نداشته بدیهی است بی توجهی به مقررات حادثه زاست و ایمنی و جان خود راننده و دیگران را به خطر می اندازد.

رييس پليس راه جنوب استان سيستان و بلوچستان در پايان تاكيد كرد: هم وطنان هرگونه پیشنهاد، انتقاد و تقدیر از عملکرد پلیس را با شماره ١٩٧ و هرگونه خبر یا اتفاق را به شماره ١١٠ پلیس اطلاع دهند تا در اسرع وقت مورد رسیدگی قرار گیرد. 

42235


مشاهده در وبسایت منبع