حریق به جان انبار الوار های چوب در اصفهان

به گزارش بولتن نیوز، مدیر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان گفت: ساعت ۲۲:۱۶ روز پنج شنبه با اعلام خبر حریق انبار الوار های چوب واقع در شاهپور جدید بلافاصله، اکیپ ایستگاه های ۱۰،۲۲، ۱۸ و ۲۱ با پشتیبانی ۸ دستگاه خودرو اطفائیه فوق سنکین و سنگین، ۱ دستگاه ...

به گزارش بولتن نیوز، مدیر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان گفت: ساعت ۲۲:۱۶ روز پنج شنبه با اعلام خبر حریق انبار الوار های چوب واقع در شاهپور جدید بلافاصله، اکیپ ایستگاه های ۱۰،۲۲، ۱۸ و ۲۱ با پشتیبانی ۸ دستگاه خودرو اطفائیه فوق سنکین و سنگین، ۱ دستگاه خودرو آبرسان و خودرو حامل دستگاه تنفسی به همراه مدیر منطقه ۳ عملیاتی و افسران کشیک وقت و ۲ دستگاه لودر راهی محل شدند.
محمد شریعتی ادامه داد: پس از رسیدن اکیپ اول و بررسی محل، شاهد حریق سنگین در انبار الوار های چوب بودند که بدلیل حرارت زیاد و دود ناشی از حریق همچنین وجود مواد مشتعل در محل، احتمال سرایت حریق به دیگر نقاط و ریزش سقف انبار، بلافاصله اکیپ های عملیاتی جهت جلوگیری از گسترش حریق ازچهار ضلع نسبت به اطفاء محل اقدام نمودند.

وی افزود: با رشادت آتش نشانان، در همان دقایق ابتدایی حریق تحت کنترل و اطفاء و پس از حدود ۴ ساعت پاکسازی گردید و از سرایت به دیگر نقاط جلوگیری به عمل آمد.

شریعتی با تاکید بر اینکه در کارگاه هایی که با مواد قابل اشتعال سر و کار دارند ایمنی باید حرف نخست را بزند ابراز داشت: این انبار یک بار هم در سال ۹۵ دقیقا دچار چنین حریق گردیده بود که باید علت این حریق بطور دقیق مشخص شود تا از چنین مواردی جلوگیری به عمل آید.

وی افزود: حریق خوشبختانه خسارت جانی نداشته و علت این آتش سوزی و میزان خسارات توسط کارشناسان پیشگیری از حریق سازمان تحت بررسی است.

مشاهده در وبسایت منبع