مهار آتش در کارگاه مبل سازی در خیابان ولیعصر/نجات کارگر افغان توسط همسایگان

سید جلال ملکی در گفت وگو با خبرنگار ایلنا درباره جزییات این حریق گفت: ساعت ۱۸:۳۶ یک مورد آتش سوزی در یک کارگاه مبل سازی در شهرک مرتضی گرد، خیابان ولیعصر به سامانه ۱۲۵ اعلام شد. او ادامه داد: سه ایستگاه آتش نشانی همراه خودروهای پشتیبانی به محل حادثه اعزام شدند.

سید جلال ملکی در گفت وگو با خبرنگار ایلنا درباره جزییات این حریق گفت: ساعت 18:36 یک‌مورد آتش‌سوزی در یک کارگاه مبل‌سازی در شهرک مرتضی‌گرد، خیابان ولیعصر به سامانه 125 اعلام شد.

او ادامه داد: سه ایستگاه آتش‌نشانی همراه خودروهای پشتیبانی به محل حادثه اعزام شدند. محل آتش‌سوزی یک کارگاه مبل‌سازی مسقف به‌وسعت 300 متر که داخل آن مقادیر زیادی چوب، تخته، اسکلت‌های مبل و صندلی در حجم زیاد نگهداری می‌شد.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی با بیان اینکه کاملا این کارگاه شعله‌ور بود، تصریح کرد: آتش در حال سرایت به کارگاه‌های اطراف بود و یک کارگر افغان دچار مصدومیت شده که توسط همسایگان قبل از رسیدن آتش‌نشانان خارج شده بود.

ملکی ادامه داد: بلافاصله عملیات آغاز و از گسترش آتش به اطراف جلوگیری کردند. این آتش خسارت مالی فراوانی برجای گذاشت اما تلفات جانی جز یک‌مورد مصدومیت نبود. در حال حاضر نیز نیروهای آتش‌نشانی مشغول پاکسازی و ایمن سازی محل و تخلیه دود هستند.


مشاهده در وبسایت منبع