علت تامه فوت اهورای ۳ ساله خونریزی مغزی است/ تکذیب خبر بازداشت مادر این کودک

خبرگزاری میزان- حجت الاسلام والمسلمین مصطفوی نیا با اشاره به وقوع یک فقره کودک آزاری منجر به قتل در رشت اظهار کرد: طبق نظریه پزشکی قانونی علت تامه فوت خونریزی مغزی گزارش شده است.

حجت الاسلام والمسلمین مصطفوی نیا دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان گیلان در گفت وگو با خبرنگار گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان، با اشاره به وقوع یک فقره کودک آزاری منجر به قتل در رشت اظهار کرد: طبق نظریه پزشکی قانونی علت تامه فوت خونریزی مغزی گزارش شده است.
وی ادامه داد: مادر این کودک حدودا ۳ ساله و ناپدری طفل محرم یکدیگر بودند و ادعای مطرح شده در خصوص اینکه این دو نفر به یکدیگر محرم نیستند صحت ندارد.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز گیلان در پایان در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه در برخی اخبار منتشر شده در فضای مجازی به بازداشت مادر کودک اشاره شده است، خاطر نشان کرد: مادر این کودک خودش شاکی است و در بازداشت نیست و تنها ناپدری در بازداشت است.

گفتنی است؛ روز گذشته سیاوش پور رئیس کل دادگستری گیلان در گفت و گو با خبرگزاری میزان از وقوع یک فقره کودک آزاری منجر به قتل خبر داد و گفت: ناپدری طفل در بازجویی اظهار داشته که هیچگونه سابقه و مشکل روانی نداشته و در زمان اقدام به این جنایت مواد مخدری نیز مصرف نکرده است، اما به منظور بررسی دقیق این ادعا پرونده به پزشکی قانونی ارجاع شد.

وی تصریح کرد: ناپدری یک پسربچه حدودا ۳ ساله پس از آزار و اذیت جسمی این کودک، سر طفل را به دیوار می‎کوبد که در اثر این اقدام کودک فوت می کند.


مشاهده در وبسایت منبع