واکنش مولاوردی به قتل اهورا

در پی حادثه تلخی که در ۲۲ مهر در لاکانی رشت رخ داد ، پسر ۲ ساله ای به نام "اهورا" به قتل رسید و این حادثه زمانی به گوش مردم رسید که همسایه ها صدای فریاد و جیغ کودک معصوم را شنیده و به خانه کودک مراجعه و سعی کردند تا در خانه را باز کنند که موفق به این کار نشدند.

شهیندخت مولاوردی با انتشار پستی در صفحه اینستاگرامش نسبت به قتل اهورا واکنش نشان داد.در پی  حادثه تلخی که در 22 مهر در  لاکانی رشت رخ داد ، پسر 2 ساله ای به نام "اهورا" به قتل رسید و این حادثه زمانی به گوش مردم رسید که همسایه ها صدای فریاد و جیغ کودک معصوم را شنیده و به خانه کودک مراجعه و سعی کردند تا در خانه را باز کنند که موفق به این کار نشدند.
در ادامه همسایه‌ها با پلیس ۱۱۰ تماس گرفتند و پس از رسیدن پلیس و شکستن در با بدن خون‌آلود و عریان اهورای ۲ ساله روبرو شدند. مردم بلافاصله اهورا آزار دیده را به بیمارستان پورسینا رشت منتقل کردند.

در نهایت  پزشکان بیمارستان پس از بررسی و معاینه کودک اعلام کردند که درصد هوشیاری اهورا به سه رسیده است و بعد از گذشت چند ساعت تلاش پزشکان سرانجام صبح دیروز بر اثر شدت جراحات وارده این کودک بی گناه جان سپرد.

در پی قتل این کودک افراد زیادی نسبت به این اتفاق تلخ و سیاه که چندی پیش مشابه آن برای کودکانی مانند بنیتا و آتنا رخ داد ،واکنش نشان دادند.

درهمین راستا شهیندخت مولا وردی دستیار ویژه رییس‌جمهور در امور حقوق شهروندی، با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود ، نسبت به این اتفاق واکنش نشان داد.

مولاوردی نوشت:"این بار اهورا ی ۳ساله قربانی نیات پلید و جنایت ناپدری اش شد."

مشاهده در وبسایت منبع