نیروهای بارزانی از موشک های آلمانی، علیه نیروهای عراقی استفاده کرده اند

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری فارس ، عناصر وابسته به بارزانی در شمال استان کرکوک مواضع نیروهای عراقی را با موشک هدف قرار دادند. مرکز اطلاع رسانی الاعلام الحربی عراق اعلام کرد که عناصر وابسته به مسعود بارزانی، رئیس منطقه کردستان عراق، در شمال کرکوک از موشک های ساخت آلمان ...

مرکز اطلاع رسانی الاعلام الحربی عراق اعلام کرد که عناصر بارزانی در شمال کرکوک از موشک‌های آلمانی علیه نیروهای عراقی استفاده کرده‌اند.

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، عناصر وابسته به بارزانی در شمال استان کرکوک مواضع نیروهای عراقی را با موشک هدف قرار دادند.

مرکز اطلاع رسانی الاعلام الحربی عراق اعلام کرد که عناصر وابسته به مسعود بارزانی، رئیس منطقه کردستان عراق، در شمال کرکوک از موشک‌های ساخت آلمان علیه نیروهای عراقی استفاده کرده‌اند.

شبکه سومریه به نقل از این مرکز وابسته به فرماندهی عملیات مشترک نوشت عناصر وابسته بارزانی امروز جمعه در منطقه «آلتین کؤپری» واقع در شمال استان کرکوک از موشک‌هایی که آلمان آن‌ها را برای استفاده علیه داعش در اختیار نیروهای کرد گذاشته بود، علیه نیروهای فدرال عراق استفاده کرده‌اند.

الاعلام الحربی با انتشار بیانیه‌ای در این خصوص اعلام کرد که متأسفانه در این حمله موشکی، خسارت‌های جانی و مالی به نیروهای عراقی وارد شده است.

نیروهای عراقی صبح امروز موفق شدند شهر آلتین کؤپری را واقع در شمال استان کرکوک آزاد کنند.

برخی منابع اعلام کردند که نیروهای وابسته بارزانی همچنین برای جلوگیری از پیش روی نیروهای عراقی به شمال استان کرکوک یک پل را بر روی رود زاب در نزدیکی آلتین کؤپری منفجر کرده‌اند.

انتهای پیام/.


عضویت در کانال تلگرامی بین‌الملل و سیاست خارجی فارس


مشاهده در وبسایت منبع