شب شیفت بودم وقتی به خانه آمدم با صحنه وحشتناکی روبرو شدم!

آفتاب نیوز : مادر و دو فرزندش در حادثه گاز گرفتگی در جنوب تهران به کام مرگ فرو رفتند. به گزارش آفتاب نیوز به نقل از رکنا، ساعت ۱۰:۱۳ صبح دیروز ماموران کلانتری ۱۲۱ سلیمانیه از مرگ مشکوک سه نفر از اعضای یک خانواده در خانه ای حوالی خیابان صاحب الزمان با خبر و راهی محل شدند.

آفتاب نیوز : مادر و دو فرزندش در حادثه گاز گرفتگی در جنوب تهران به کام مرگ فرو رفتند.
به گزارش آفتاب نیوز به نقل از رکنا، ساعت ۱۰:۱۳ صبح دیروز ماموران کلانتری ۱۲۱ سلیمانیه از مرگ مشکوک سه نفر از اعضای یک خانواده در خانه ای حوالی خیابان صاحب الزمان با خبر و راهی محل شدند. ماموران در محل حادثه که طبقه اول ساختمان مسکونی سه طبقه ای بود با جسد زن ۳۲ ساله و پسر ۵ساله و دختر ۹ ساله اش روبه رو شدند. بررسی ها نشان داد این سه عضو خانواده بر اثر نشت گاز منوکسید کربن از بخاری خانه شان به کام مرگ رفته اند.

پدر خانواده گفت: کارمند بخش حراست مخابراتم. شب قبل شیفت کاری بودم و صبح وقتی به خانه ام آمدم با این صحنه دلخراش روبه رو شدم. هر چقدر همسر و فرزندانم را صدا زدم جوابی ندادند تا اینکه متوجه شدم در خواب، فوت کرده اند.

همزمان با ادامه تحقیقات درباره این حادثه جسد زن جوان و فرزندانش به دستور بازپرس ویژه قتل دادسرای امور جنایی تهران برای انجام آزمایش های لازم و مشخص شدن علت اصلی مرگ به پزشکی قانونی فرستاده شد.

مشاهده در وبسایت منبع