خدمت رسانی موکب ۱۰۰۰نفری خوزستان به زلزله زدگان/حضور ۱۰ روزه در کرمانشاه

رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان خوزستان از اعزام یک موکب با ظرفیت اسکان یک هزارنفر از این استان به مناطق زلزله زده برای ارائه خدمات به هموطنان کرمانشاهی خبر داد.

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان ؛ حجت الاسلام و المسلمین سید محمود موسوی با تسلیت به خانواده های داغدیده در زلزله اخیر گفت: موکب اربعین حضرت ابوالفضل العباس(ع) از شهر میانرود دزفول جهت ارائه خدمات به هموطنان راهی کرمانشاه شد.
وی افزود: عصر روز گذشته تجهیزات و اقلام مختلف جمع آوری شده از شهر میانرود به کرمانشاه را منتقل کردیم که به مدت ۱۰ روز در مناطق زلزله زده این موکب خدمات ارائه خواهد کرد.

رئیس کمیته مشارکت های مردمی، اسکان و تغذیه ستاد اربعین استان خوزستان با بیان اینکه محبان اهل بیت (ع) همواره در اعمال خداپسندانه و کمک به همنوعان پیشتاز هستند افزود:موکب حضرت ابوالفضل العباس(ع) برآمده از دل مردم و جوانان عاشورایی بخش مرکزی و بخش چغامیش شهرستان دزفول است و اکنون نیز برپایی این موکب یک حرکت مردمی و خودجوش بوده که توسط همین جوانان برای خدمت رسانی به هموطنان آسیب دیده در مناطق زلزله زده صورت گرفته است.

موسوی با تشکر از همه خیرین در خصوص اقلام جمع آوری شده گفت: این موکب محل استقرار یک هزار نفری برای استراحتگاه زلزله زدگان در دو بخش خواهران و برادران برپا خواهد کرد و نمازخانه ای نیز در نظر خواهیم گرفت، همچنین آشپزخانه ای برای پخت به لطف خدا برپا خواهد شد.

وی در خصوص اقلام جمع آوری شده گفت: ۲۰هزار کنسرو، ۱۰ هزار بطری آب معدنی، ۷ کیسه ۵۰ کیلوگرمی آرد، ۷۰۰ کیلوگرم برنج، ۲ راس گوسفند، ۱۵۰۰عدد پتـو و ۱۰۰ تخته فـرش از جمله اقلامی است که توسط این موکب به مناطق زلزله زده ارسال شده است.


مشاهده در وبسایت منبع