دانشگاه کردستان برای کمک رسانی به زلزله زدگان آماده است

رئیس دانشگاه کردستان با اشاره به آمادگی دانشگاه کردستان برای کمک رسانی به مناطق زلزله زده غرب کشور، اظهار کرد: اساتید، کارکنان، دانشجویان و اعضای انجمن ها و تشکل های دانشجویی صنفی، فرهنگی، آموزشی، علمی و سیاسی در کنار کانون دانشجویی هلال احمر و بسیج دانشجویی دانشگاه برای ...

به گزارش ایلنا، فردین اخلاقیان با اعلام استقرار 6 اکیپ جمع‌آوری کمک‌های نقدی و غیرنقدی در محوطه دانشگاه کردستان، اظهارکرد: ایستگاه‌های جمع‌آوری کمک‌های‌نقدی و غیرنقدی در محوطه دیاری‌گولان، دانشکده ادبیات، دانشکده علوم پایه، سلف‌مرکزی، دانشکده کشاورزی و یک پایگاه‌بسیج در محوطه دانشگاه‌علوم انسانی استقرار یافته و اقدام به جمع آوری کمک‌های بشردوستانه اساتید، دانشجویان و کارکنان دانشگاه کردستان می‌کنند.

وی با بیان اینکه این اکیپ‌ها طی دو روز کاری (امروز و فردا) فعال خواهند بود، افزود: تلاش شده است تا با کمک خود دانشجویان کمک‌های نقدی و غیرنقدی جمع‌آوری‌شود و ما نیز همانند تمام مردم و دانشگاهیان سراسر کشور در این امر بشردوستانه با آنان سهیم باشیم.

رئیس دانشگاه کردستان با ذکر اینکه مسئولین دانشگاهی در کنار تشکل‌های دانشجویی تمام هَم خود را معطوف به هر چه بهتر برگزار شدن فرآیند جمع‌آوری کمک‌های نقدی و غیر نقدی به کار گرفته‌اند، تصریح کرد: پس از پایان پروسه جمع‌آوری، مبالغ و هدایای گردآوری شده توسط اکیپی از مسئولان و دانشجویان به مناطق زلزله‌زده غرب کشور اعزام خواهد شد.

وی در پایان ضمن تسلیت به ملت ایران و بخصوص مردم کرمانشاه به دلیل بروز زلزله، مراتب همدردی خود را بجا آورده و خاطرنشان کرد: هرچند بروز زلزله آزمونی برای محک دوباره همدلی ایرانیان بود، اما امید است دیگر شاهد تکرار چنین حوادثی نباشیم.


مشاهده در وبسایت منبع