پاکسازی بزرگراه های حقانی، مدرس و چمران از قاچاقچیان مواد در عملیات شب گذشته/ مجروحیت یک مامور ناجا

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت از عملیات شب گذشته این پلیس در بزرگراه های حقانی، مدرس و چمران خبرداد و گفت: ۵ فروشنده اصلی مواد مخدر و تعدادی معتاد در این عملیات دستگیر شدند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت از عملیات شب گذشته این پلیس در بزرگراه‌های حقانی، مدرس و چمران خبرداد و گفت: ۵ فروشنده اصلی مواد مخدر و تعدادی معتاد در این عملیات دستگیر شدند.

سرهنگ محمد بخشنده رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت در گفت‌و‌گو با خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس، در مورد عملیات شب گذشته مأموران این یگان اظهارداشت: برابر مطالبات مردم، مبارزه با قاچاقچیان، خرده فروشان و همچنین جمع‌آوری معتادان در دستور کار پلیس مبارزه با مواد مخدر قرار دارد. 

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت با اعلام این مطلب که پایگاه‌های 11 گانه این پلیس در سطح شهر تهران فعال است، به عملیات شب گذشته پلیس اشاره و تصریح کرد: در راستای پاکسازی محلات از وجود قاچاقچیان و مواد فروشان، شب گذشته 10 اکیپ از مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ راهی بزرگراه‌های حقانی، مدرس و چمران شدند.

وی گفت: با حضور مأموران در این بزرگراه‌ها تعداد 5 فروشنده اصلی مواد مخدر با مقدار زیادی مواد، پول و همچنین آلات مرتبط با آن دستگیر شدند. 

این مقام ارشد پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ به درگیری قاچاقچیان با مأموران پلیس اشاره و تصریح کرد: قاچاقچیان با قمه و قداره به درگیری با مأموران پلیس پرداختند که در این حین یکی از مأموران در حین مبارزه از ارتفاع افتاد و دچار مصدومیت در ناحیه لگن و دست شد اما سایر مأموران توانستند تعداد زیادی معتاد و خرده فروش و همچنین 5 توزیع‌کننده اصلی را دستگیر کنند.

سرهنگ بخشنده به اشرافیت اطلاعاتی این پلیس اشاره و اعلام کرد: خوشبختانه با عملکرد مثبت این پلیس دیگر قاچاقچیان جرأت ندارند که مواد را به صورت عمده در تهران جا به جا کنند و محل‌های دپوی مواد از تهران رخت بر بسته و به استان‌های همجوار رفته است.

وی افزود: دره فرحزاد که یکی از کانون‌های تجمع مواد فروشان و معتادان بود در حال حاضر پاکسازی شده و به جز تردد گهگاه 10-15 نفر معتاد دیگر شرایط قدیم را ندارد.

وی افزود: پایگاه دوم مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ و سرکلانتری دوم در محدوده‌های دره فرحزاد، ملاصدرا، اسلام‌آباد، نصر، کن و کلاً شمال غرب تهران این مکان‌ها را پاکسازی کرده و دیگر تجمع مواد فروشان و معتادان را شاهد نیستیم.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت به دستگیری 500 نفر خرده فروش مواد مخدر و دستگیری توزیع کننده اصلی مواد در این محدوده اشاره و خاطرنشان کرد: خوشبختانه با رویکرد مثبت فرمانده انتظامی تهران بزرگ، پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران از لحاظ نیروی انسانی و خودرویی تقویت یافته و با قدرت هرچه بیشتر به امر مبارزه با مواد مخدر می‌پردازد.

انتهای پیام/


مشاهده در وبسایت منبع