برگزاری مراسم عزاداری دهه پایانی صفر در ساختمان شهدای رادیو

به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما ؛ مراسم عزاداری دهه پایانی صفر با حضور حمید شاه آبادی و جمعی از مدیران رادیو در ساختمان شهدای رادیو برگزار شد. در این مراسم حجت الاسلام و المسلمین کاظم صدیقی گفت: خداوند عالم را برای آدم و آدم را برای خودش آفریده است، هر انسانی که دلش را به خدا ...

مراسم عزاداری دهه پایانی صفر با حضور جمعی از مدیران رادیو و سخنرانی امام جمعه تهران در ساختمان شهدای رادیو برگزار شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ مراسم عزاداری دهه پایانی صفر با حضور حمید شاه آبادی و جمعی از مدیران رادیو در ساختمان شهدای رادیو برگزار شد.

در این مراسم حجت الاسلام و المسلمین کاظم صدیقی گفت: خداوند عالم را برای آدم و آدم را برای خودش آفریده است، هر انسانی که دلش را به خدا گره بزند رنگ خدایی می‌گیرد؛ خدا کریم، رحیم و ستار العیوب است.

وی افزود: سپس خدا بنده‌ای را که در طول عمر مسیر خدایی طی کرده باشد به بهشت خودش می‌برد نه بهشتی که در آن همه با تقوایان هستند، همان طور که در سوره آل عمران این مطلب آورده شده است.

امام جمعه تهران گفت: نزدیک‌ترین راه رسیدن به خدا هم شهادت است، یک عارف باید سال‌ها ریاضت بکشد تا به خدا نزدیک شود، اما شهید همواره به خدا نزدیک است.

وی افزود: خداوند در قران آورده است، شهدا زنده اند و نزد خدا روزی می‌گیرند؛ شهدا به خدا نزدیک هستند و خدا از رگ گردن به ما نزدیکتر و همین است که ما در مواقع اضطرار شهدایی چون امام حسین (ع) حضرت ابوالفضل (ع) و... را واسط بین خودمان و خدا قرار می‌دهیم، امام حسن (ع) هم از مظلوم‌ترین شهدا به حساب می‌آید.

در ادامه این مراسم در مسجد بلال صدا و سیما نماز ظهر و عصر خوانده شد و پس از مداحی و عزاداری هیأت حسینی شهدای رادیو به سمت ساختمان شهدای رادیو سینه زنی کردند.


مشاهده در وبسایت منبع