شمال تهران سیاه پوش شد

به گزارش بولتن نیوز ، مجید نوربخش پیش از ظهر چهارشنبه در جمع خبرنگاران با اعلام این خبر اظهار داشت: در دهه آخر ماه صفر همزمان با سالروز رحلت جانسوز پیامبرگرامی اسلام حضرت محمد (ص) و شهادت سبط اکبرش حضرت امام حسن مجتبی (ع) و آفتاب هشتم امامت حضرت علی ابن موسی الرضا(ع) در۲۷ ...

به گزارش بولتن نیوز ، مجید نوربخش پیش از ظهر چهارشنبه در جمع خبرنگاران با اعلام این خبر اظهار داشت: در دهه آخر ماه صفر همزمان با سالروز رحلت جانسوز پیامبرگرامی اسلام حضرت محمد (ص) و شهادت سبط اکبرش حضرت امام حسن مجتبی (ع) و آفتاب هشتم امامت حضرت علی ابن موسی الرضا(ع) در۲۷ محله شمال تهران با همکاری شهروندان و نواحی ده گانه شهرداری منطقه یک ، پارچه و پرچم های مشکی در معابر و میادین اصلی سطح منطقه، پل ها، ساختمان ها، مراکز و مجتمع های فرهنگی- آموزشی وابسته به شهرداری منطقه نصب شد تا از نظر بصری، فضای شهر در سوگ رحلت پیامبر عظیم الشان اسلام (ص) و شجره طیبه اش سوگوار شود.
وی افزود: در این راستا ۱۲ هزار متر طول ریسه پارچه ای مشکی، ۲ هزار متر طول کتیبه پارچه ای و ۱۲۰ تخته پرچم مشکی در فضای شهر کشیده شد و همچنین ۴ پرچم بلند ۵۵ متری به رنگ مشکی به اهتزاز درآمد.

معاون امور شهری و فضای سبز شهرداری منطقه یک با اشاره به حضور عزاداران حسینی در مساجد و اماکن متبرکه سطح منطقه به ارائه خدمات بهینه در حوزه های بهداشتی و نظافتی به عزاداران حسینی، اشاره کرد و افزود: معابر منتهی به امامزاده ها، تکایا ، حسینه های عزاداری، مساجد و... شست و شو و پاکسازی شده است.

مشاهده در وبسایت منبع