اعزام ۲۵ کامیون مایحتاج شهرهای زلزله زده/ بازسازی مدرسه توسط اصناف

علی فاضلی در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: اتاق اصناف ایران با مشارکت ده ها اتحادیه از روز اول وقوع زلزله در غرب کشور تاکنون بیش از ۲۵ کامیون مایحتاج ضروری مردم را به نقاط زلزله زده ارسال کرده و ارسال این کالاها که در تمام بخش ها از مواد غذایی تا انواع مواد بهداشتی، شوینده، ...

رئیس اتاق اصناف ایران از اعزام ۲۵ کامیون حاوی مایحتاج ضروری ساکنان شهرهای زلزله‌زده خبر داد.

علی فاضلی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: اتاق اصناف ایران با مشارکت ده‌ها اتحادیه از روز اول وقوع زلزله در غرب کشور تاکنون بیش از ۲۵ کامیون مایحتاج ضروری مردم را به نقاط زلزله زده ارسال کرده و ارسال این کالاها که در تمام بخش‌ها از مواد غذایی تا انواع مواد بهداشتی، شوینده، پوشاک، وسایل گرمایشی و ... را شامل می‌شود و تا زمان نیاز ادامه خواهد داشت.

وی ادامه داد: همچنین از سوی اتحادیه‌های نان ۲.۵  تا پنج تن نان تازه به منطقه‌های آسیب دیده ارسال می‌شود. تامین آرد مورد نیاز این منطقه نیز توسط این اتحادیه‌ها تقبل شده است.

رئیس اتاق اصناف در عین حال گفت: یکی از متصدیان اتحادیه صباغان نیز بازسازی صفر تا ۱۰۰ یکی از مدارس در مناطق زلزله‌زده را بر عهده گرفته است.

فاضلی افزود: این اجناس از طریق هلال احمر و اتاق اصناف کرمانشاه توزیع می‌شود و در کنار آن از سوی همکاران ما در اتحادیه های مختلف کمک‌های مالی متعددی نیز صورت گرفته است.

انتهای پیام


مشاهده در وبسایت منبع