زمین لرزه خلخال را تکان داد

به گزارش بولتن نیوز ، زمین لرزه خلخال ساعت ۲ و ۲۲ دقیقه و ۴۶ ثانیه بامداد امروز چهارشنبه در عمق ۱۲ کیلومتری زمین در منطقه ای مابین روستای خانقاه بفراجرد و منطقه ازناو و در مسافت ۹ کیلومتری از شهر خلخال رخ داد و موجب ترس و وحشت اهالی شده و بسیاری از مردم را از خواب بیدار کرد ...

به گزارش بولتن نیوز ، زمین لرزه خلخال ساعت ۲ و ۲۲ دقیقه و ۴۶ ثانیه بامداد امروز چهارشنبه در عمق ۱۲ کیلومتری زمین در منطقه ای مابین روستای خانقاه بفراجرد و منطقه ازناو و در مسافت ۹ کیلومتری از شهر خلخال رخ داد و موجب ترس و وحشت اهالی شده و بسیاری از مردم را از خواب بیدار کرد و به بیرون از خانه ها کشید. این زلزله علاوه بر شهر خلخال در مراکز بخش های شاهرود و خورش رستم و روستاهای تابعه این بخش های شهرستان خلخال و نیز مناطقی از شهرستان همسایه کوثر نیز احساس شد.
فریدون بابایی ، فرماندار خلخال روز چهارشنبه گفت: تاکنون هیچ گزارشی از خسارات احتمالی مالی و جانی این زمین لرزه گزارش نشده است.
وقوع هشت زلزله در مهر و آبان امسال و در مجموع رخداد ۱۹ مورد زمین لرزه با قدرت های ۲ الی ۴/۳ ریشتر در سال جاری اهالی خلخال را از وقوع زمین لرزه های با قدرت تخریبی بالا نگران کرده است.
خلخال در ۱۱۵ کیلومتری جنوب اردبیل قرار دارد.

مشاهده در وبسایت منبع