توزیع کتاب های درسی برای دانش آموزان مناطق زلزله زده

حسین طلایی معاون سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی در گفت وگو با خبرنگار حوزه آموزش و پرورش گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان ؛ در مورد رسیدگی به وضعیت آموزشی دانش آموزان مناطق زلزله زده ، اظهار کرد: با توجه به شدت خرابی های موجود و تخریب منازل و فضاهای آموزشی سازمان ...

حسین طلایی معاون سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی در گفت وگو با خبرنگار حوزه آموزش و پرورش گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان ؛ در مورد رسیدگی به وضعیت آموزشی دانش آموزان مناطق زلزله زده ، اظهار کرد: با توجه به شدت خرابی های موجود و تخریب منازل و فضاهای آموزشی سازمان پژوهش آمادگی دارد تا در توزیع کتابهای درسی برای این مناطق وارد عمل شود.
وی ادامه داد: با آموزش و پرورش استان کرمانشاه هماهنگ شده تا بعد از بررسی این اداره کل تعداد کتاب های درسی مورد نیاز به سازمان پژوهش اعلام کند تا برای دانش آموزان کتاب های درسی مورد نیاز را تامین کنیم .

معاون سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی تصریح کرد: بعد از اعلام اداره کل آموزش و پرورش کرمانشاه در اسرع وقت کتاب ها را در اختیار دانش آموزان قرار می دهیم و اکنون در انتظار پاسخ آموزش و پرورش استان هستیم و تمامی این فرآیند و توزیع کتاب ها به طور رایگان برای دانش آموزان انجام خواهد شد.

انتهای پیام/

تمهیدات وزارت آموزش و پرورش برای دانش آموزان مناطق زلزله زده

مشاهده در وبسایت منبع