خانم پرستار نقشه کثیفی داشت /پلیس مشهد فاش کرد

به گزارش سرویس حوادث جام نیـوز ، سرتیپ قادر کریمی ،رییس پلیس استان خراسان رضوی گفت: در پی گزارش سرقت طلا و جواهرات گرانقیمت از داخل یک خانه در محدوده خیابان راهنمایی مشهد تحقیقات پلیسی آغاز شد. وی افزود:با توجه به اهمیت موضوع ،تیمی از ماموران دایره تجسس کلانتری احمد آباد ...

به گزارش سرویس حوادث جام نیـوز، سرتیپ قادر کریمی ،رییس پلیس استان خراسان رضوی گفت: در پی گزارش سرقت طلا و جواهرات گرانقیمت از داخل یک خانه در محدوده خیابان راهنمایی مشهد تحقیقات پلیسی آغاز شد.

وی افزود:با توجه به اهمیت موضوع ،تیمی از ماموران دایره تجسس کلانتری احمد آباد مشهد وارد عمل شدند و بررسی های اولیه نشان می داد ارزش جواهرات به سرقت رفته 80 میلیون تومان است .


سردار کریمی گفت:پلیس در تحقیقات اولیه به خانم جوانی که به عنوان پرستار به این خانه رفت و آمد داشت مظنون شدند اما وی در بررسی های ابتدایی منکر ارتکاب سرقت بود و سعی می کرد با تناقض گویی مسیر تحقیقات پرونده را منحرف سازد.


فرمانده انتظامی خراسان رضوی گفت: ماموران دایره تجسس کلانتری احمد آباد در ادامه تحقیقات پرونده به سرنخ هایی دست یافتند که زن جوان را در بن بست دروغ پردازی هایش قرار داد.


وی خاطر نشان کرد:زن جوان اعتراف کرد با سؤ استفاده از اعتماد صاحبخانه مرتکب سرقت شده است . 


بنا به این گزارش، پلیس طلاهای سرقتی را از خانه مادر این زن جوان کشف کردند و تحقیقات تکمیلی در این پرونده ادامه دارد.

رکنا

110

 

 

 

 


مشاهده در وبسایت منبع