هیچ یک از مصدومان زلزله کرمانشاه از بیمارستان میلاد مرخص نشدند

مصطفی رحیمی راد، مدیر روابط عمومی بیمارستان میلاد در گفتگو با خبرنگار حوزه رفاه و تعاون گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان ؛ اظهار داشت: پس از وقوع زلزله در استان کرمانشاه ۲۱ تن از آسیب دیدگان این حادثه جهت مداوا و درمان به بیمارستان منتقل شدند و توسط تیم های پزشکی متخصص ...

مصطفی رحیمی راد، مدیر روابط عمومی بیمارستان میلاد در گفتگو با خبرنگار حوزه رفاه و تعاون گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان ؛ اظهار داشت: پس از وقوع زلزله در استان کرمانشاه ۲۱ تن از آسیب دیدگان این حادثه جهت مداوا و درمان به بیمارستان منتقل شدند و توسط تیم های پزشکی متخصص تحت درمان قرار گرفتند.
وی افزود: در میان آسیب دیدگان زلزله کرمانشاه دو دختربچه ۵ و ۱۳ ساله نیز در بیمارستان میلاد بستری شدند.

اسکان همراهان بیماران حادثه دیده در بیمارستان میلاد
مدیر روابط عمومی بیمارستان میلاد بیان کرد: طبقه دوازدهم بیمارستان میلاد تخلیه و برای اسکان همراهان این بیماران تعبیه شده است.

رحیمی راد اذعان کرد: بیشتر حادثه دیدگان مشکلات ارتوپدی و چشمی داشتند و همچنین هنوز هیچ یک از مصدومان از بیمارستان مرخص نشدند و همچنان تحت درمان هستند و باید توسط متخصصان تحت آزمایش MRI و سی تی اسکن قرار گیرند.

مدیر روابط عمومی بیمارستان میلاد در پایان بیان کرد: در صورت نیاز هر یک از آسیب دیدگان زلزله به انجام عمل جراحی، این افراد در اولویت عمل جراحی قرار می گیرند.


مشاهده در وبسایت منبع