زلزله زده ها در سرمای شدید، بدون چادر و لباس گرم سرگردانند

محمد مهدی حیدری دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه رازی در گفت و گو با خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان گفت: روز گذشته تعدادی از اعضا جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه رازی برای توزیع اقلام مورد نیاز و شناسایی سطح آسیب های وارده به مناطق زلزله زده ...

محمد مهدی حیدری دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه رازی در گفت و گو با خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان گفت: روز گذشته تعدادی از اعضا جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه رازی برای توزیع اقلام مورد نیاز و شناسایی سطح آسیب های وارده به مناطق زلزله زده اعزام شدند اما متاسفانه مشاهده کردند بسیاری از مناطق حاشیه شهرها و روستاها با کمبود شدید اقلام حداقلی مواجه هستند.
اعزام نشدن نیروهای امدادی به بسیاری از روستاها
وی خاطرنشان کرد: با وجود اینکه بسیاری از روستا شدیدا تخریب شده اند، هیچ نیروی امدادی به این مناطق اعزام نشده و مردم آسیب دیده به ناچار در حال آواربرداری هستند.

دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه رازی تصریح کرد: برخی روستاها تا صد در صد تخریب شده اند و مردم زلزله زده در سرمای شدید هوا بدون حتی چادر، لباس گرم و یا وسیله ای برای گرم شدن سرگردانند.

اعزام یک کامیون اقلام حیاتی به روستاهای دور افتاده
به محمد مهدی حیدری یادآور شد: به همت اعضا جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه رازی یک کامیون اقلام حیاتی شامل چادر، پتو، آب، موادغذایی و دارویی تدارک دیده شده است که ان شالله به زودی به روستاهای دورافتاده اعزام می شود.


مشاهده در وبسایت منبع