بندر دیر بر روی ویبره زلزله

زمین لرزه ای با قدرت ۴.۲ ریشتر در دو کیلومتری بندر دیر و در عمق ۲۰ کیلومتری زمین رخ داد و سبب شد تا مردم وحشت زده به خیابان ها بریزند. موسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران دقایقی پیش زلزله ۴.۲ در مقیاس ریشتر را برای بندر دیر به ثبت رساند.

زمین لرزه ای با قدرت ۴.۲ ریشتر در دو کیلومتری بندر دیر و در عمق ۲۰ کیلومتری زمین رخ داد و سبب شد تا مردم وحشت زده به خیابان ها بریزند.
موسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران دقایقی پیش زلزله ۴.۲ در مقیاس ریشتر را برای بندر دیر به ثبت رساند.

بر اساس این گزارش این زمین لرزه که در دو کیلومتری بندر دیر و در عمق ۲۰ کیلومتری زمین رخ داده است سبب شد تا مردم وحشت زده به خیابان ها بریزند.

موج زمین لرزه هاییکه از دیروز در بندر دیر آغاز شده سبب شد تا مردم شب گذشته با وجود سردی هوا در مکان های باز به سر ببرند و با وجود مراجعه به جمعیت هلال احمر و فرمانداری شهرستان دیر فقط ۱۵ دستگاه چادر بین مردم تقسیم شده است.

انتظار می رود تا عادی شدن شرایط، مدیریت بحران استان بوشهر فکری به حال مردم شهرستان دیر داشته باشد و چادر به اندازه کافی برای هرگونه وقوع رخدادی پیش بینی کند.

روز گذشته نیز زلزله ای به بزرگی ۴.۹ در مقیاس ریشتر شهر کنگان و ۳.۸ در مقیاس ریشتر بندر دیر را لرزاند که ۱۶ مصدوم به همراه داشت.

مشاهده در وبسایت منبع