محدودیت پروازهای شبانه در فرودگاه مهرآباد از ساعت ۲۴ تا ۶ بامداد

غلامحسین آرام، معاون فنی و عمرانی فرمانداری تهران در گفتگو با خبرنگار حوزه شهری گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان ؛ اظهار کرد: با توجه به درخواست های مکرر اهالی منطقه ۲۱ مبنی بر لغو پروازهای شبانه فرودگاه مهرآباد ، مشکلات شهروندان جنوب غرب پایتخت در این زمینه بررسی شد. وی افزود: ...

غلامحسین آرام، معاون فنی و عمرانی فرمانداری تهران در گفتگو با خبرنگار حوزه شهری گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان ؛ اظهار کرد: با توجه به درخواست های مکرر اهالی منطقه ۲۱ مبنی بر لغو پروازهای شبانه فرودگاه مهرآباد ، مشکلات شهروندان جنوب غرب پایتخت در این زمینه بررسی شد.
وی افزود: از زمانی که فرودگاه امام خمینی (ره) به بهره برداری رسیده است دیگر پرواز شبانه در فرودگاه مهرآباد انجام نمی شود.

معاون فنی و عمرانی فرمانداری تهران با اشاره به اینکه پرواز های فرودگاه مهرآباد تا ساعت ۲۴ است، بیان کرد: از ساعت ۲۴ تا ۶ صبح در فرودگاه مهرآباد پروازی انجام نمی شود.

آرام عنوان کرد: فقط در برخی از موارد و در صورت اضطرار در ساعات ممنوعه(۲۴ شب تا ۶ صبح) از این فرودگاه پرواز انجام می شود.

معاون فنی و عمرانی فرمانداری تهران در پایان گفت: با توجه به اینکه از ساعت ۲۴ پروازی از فرودگاه مهرآباد انجام نمی شود، اما اگر از شهر و استانی دیگر پروازی قبل از ساعت ۲۴ صورت گیرد، امکان نشستن هواپیما در فرودگاه مهرآباد حتی بعد از ساعت ۲۴ وجود دارد و مشکلی در این خصوص نیست.

انتهای پیام/

ممنوعیت پروازهای شبانه از ساعت ۲۴ تا ۶ بامداد در فرودگاه مهرآباد

مشاهده در وبسایت منبع