کشف ۱۵ تن نبات غیربهداشتی دریک کارگاه بدون مجوز در ورامین

به گزارش خبرگزاری صداوسیما ، سرهنگ محمود پارسا صبح امروز در جمع خبرنگاران بااشاره به افزایش بازرسی ها از کارگاه ها و چهاردیواری های بدون تابلو و نامشخص بویژه در حاشیه شهرها افزود: پس از شناسایی یک کارگاه بزرگ تولید مواد غذایی از نوع شکلات و آب نبات در حاشیه شهر ورامین وپس ...

رییس پلیس امنیت شرق استان تهران از پلمب کارگاه تولید غیرمجازنبات و آب نبات خبر داد و گفت : در این کارگاه 15 تن آب نبات ونبات غیر بهداشتی کشف شد.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما ، سرهنگ محمود پارسا صبح امروز در جمع خبرنگاران بااشاره به افزایش  بازرسی ها از کارگاه ها و چهاردیواری های بدون تابلو و نامشخص بویژه در حاشیه شهرها افزود: پس از شناسایی یک کارگاه بزرگ تولید مواد غذایی از نوع شکلات و آب نبات در حاشیه شهر ورامین وپس از هماهنگی با دادستان به همراه  کارشناسان اداره نظارت بر اماکن عمومی، صنعت، معدن و تجارت و اداره بهداشت ورامین، از این مکان بازدید شد.

وی با بیان اینکه وجود یک کارشناس صنایع غذایی از ضروری ترین نکته در تولید مواد غذایی است گفت: مالک این کارگاه با به کارگیری پنج نفر از اتباع غیر مجاز ، از رنگ دانه ها و مواد شیمیایی بدون نظارت وزارت بهداشت و مسئول فنی در این محصولات استفاده می کرد.

سرهنگ پارسا افزود: بنا بر نظر کارشناسان بهداشت، این مواد به صورت غیر اصولی و غیر استاندارد استفاده می شد، که با هماهنگی مقام محترم قضایی این مکان پلمب شد و پرونده در دادسرا در حال رسیدگی است.

رییس پلیس امنیت شرق استان تهران گفت: حدود 15 تن مواد غیرمجاز و غیر بهداشتی در این کارگاه فعال در جاده روستای قاسم آباد کشف شد ،  این مواد رانمی توان استفاده کرد و امکان توزیع آن به بازار وجود ندارد.

وی از نظارت مستمر و دائم تیم های تلفیقی اداره نظارت بر اماکن عمومی، صنعت، معدن و تجارت و اداره بهداشت در شرق استان تهران خبر داد و گفت: معمولا این مراکز در حواشی شهرها فعالیت می کنند و از مردم می خواهیم وجود چنین کارگاه هایی را به نیروی انتظامی و اداره اماکن اطلاع دهند، تا با آن ها برخورد قانونی شود.

پرونده این کارگاه تولیدی به مراجع قضایی ارسال شد.

 


مشاهده در وبسایت منبع