حال و هوای خدمت رسانی به مصدومان در بیمارستان تازه تاسیس سرپل ذهاب

خدمت رسانی مسئولان در بیمارستان تازه راه اندازی شده شهدای سرپل ذهاب پس از زلزله حال و هوای دیگری دارد چرا که افراد محلی در اداره آن و ارائه خدمات بهداشتی به مردم دخیل هستند.

به گزارش خبرنگار حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان ؛ پیرحسین کولیوند رئیس سازمان اورژانس کشور به منظور اطمینان از مطلوبیت ارائه خدمات درمانی و بهداشتی به مردم مناطق زلزله زده و بازدید از پایگاه های اورژانس و مراکز درمانی وارد استان کرمانشاه شد.
رئیس سازمان اورژانس کشور طی بازدید از بیمارستان تازه راه اندازی شده شهدای سرپل ذهاب گفت: در بیمارستان شهدای سر پل ذهاب که به تازگی راه اندازی شده است، بخش های سی سی یو، رادیولوژی، بخش اتاق عمل، اورژانس و بستری قابل استفاده است و تا دقایق دیگر اولین جراحی در آن انجام می شود.

وی با بیان اینکه این بیمارستان جدا از مرکز درمانی تخریب شده است، ادامه داد: افراد محلی در اداره آن و ارائه خدمات بهداشتی دخیل هستند و این امر نشان دهنده شرایط خوب سرپل ذهاب و منطقه از نظر بهداشتی درمانی است.

همچنین در ادامه بازدید از بیمارستان شهدای سرپل ذهاب، تجری، نماینده قصرشیرین خطاب به رئیس اورژانس کشور گفت: حماسه ای که شما در روز حادثه در امداد و نجات آفریدید برای همیشه در ذهن مردم ماندگار خواهد شد.

گفتنی است؛ رئیس سازمان اورژانس کشور از نوزاد تازه متولد شده در بیمارستان شهید آیت اله صدوقی سپاه در سرپل ذهاب نیز بازدید به عمل آورد.

انتهای پیام/

افتتاح بیمارستان موقت در سرپل ذهاب

مشاهده در وبسایت منبع