ساخت ۵۰ مدرسه در مناطق روستایی کرمانشاه از سوی اتاق بازرگانی کشور

"جبار کیانی" در گفت و گو با خبرنگار ایلنا از یاسوج گفت: نشستی با حضور نایب رئیس اتاق ایران و هیات همراه با رئیس نوسازی مدارس استان کرمانشاه جهت بررسی و بازسازی مدارس تخریب شده زلزله غرب کشور برگزار و مقرر شد اتاق بازرگانی کشور اقدام به ساخت ۵۰ مدرسه ثابت در مناطق روستایی ...

"جبار کیانی" در گفت و گو با خبرنگار ایلنا از یاسوج گفت:‌ نشستی با حضور نایب رئیس اتاق ایران و هیات همراه با رئیس نوسازی مدارس استان کرمانشاه جهت بررسی و بازسازی مدارس تخریب شده زلزله غرب کشور برگزار و مقرر شد اتاق بازرگانی کشور اقدام به ساخت 50 مدرسه ثابت در مناطق روستایی این استان کند.

وی با بیان اینکه هزینه ساخت این تعداد مدرسه بدلیل مشخص نشدن نوع سازه ساخت و ساز هنوز نامعلوم است، اظهارداشت: 13 کلاس درس در این مدارس با شیوه‌های نوین در روستاهای زلزله زده کرمانشاه ساخته می شود.

رئیس اتاق بازرگانی یاسوج و نماینده اتاق‌های سراسرکشور در زلزله کرمانشاه افزود: سهم اتاق بازرگانی استان‌ها برای ساخت مدارس نیز هنوز مشخص نشده و البته بزودی در این ارتباط تصمیم گیری ها صورت می‌گیرد.

کیانی گفت:‌ براساس برنامه زمانبندی، ساخت مدارس عنوان شده در سال تحصیلی آینده یعنی اول مهرماه 1397 تحویل دانش آموزان مناطق روستایی زلزله زده استان کرمانشاه می شود.


مشاهده در وبسایت منبع