بجای بنر تبریک، پول انرا خرج زلزله زدگان کنید

به گزارش خبرگزاری صداو سیما ؛ شهردار پیشوا در نخستین روز انتصاب خود در اقدامی جهادی برای کاستن دردهای مردم زلزله زده کرمانشاه ، از همه خواست به جای نصب بنر و آوردن گل و هدیه، هزینه های آن را صرف کمک به زلزله زدگان کنند.

حکمت امیری با روحیه جهادی هزینه های تبریک را به زلزله زدگان کرمانشاه اهداء کرد.

 

 

 

 

 

به گزارش خبرگزاری صداو سیما؛ شهردار پیشوا در نخستین روز انتصاب خود در اقدامی جهادی برای کاستن دردهای مردم زلزله زده کرمانشاه ، از همه خواست به جای نصب بنر و آوردن گل و هدیه، هزینه های آن را صرف کمک به زلزله زدگان کنند.

حکمت امیری در بیانیه خود ضمن قدردانی از اعتماد اعضای شورای اسلامی شهر پیشوا گفت: خداوند منان را شاکرم و با توجه به اینکه شما بزرگواران، مراتب اعتماد خود را به اینجانب مبذول فرمودید، صمیمانه سپاسگزارتان هستم و به رسم ادب و ارادت متقابل، از رئیس محترم و تمامی اعضای ارزشمند شورای اسلامی شهر، تشکر و قدردانی میکنم.
در بخش دیگر از این بیانیه آمده است: از نگاه ارزشمند مهندس مقیمی استاندار محترم تهران و مجموعه معاونین و مدیران کل و کارشناسان استانداری نیز صمیمانه تشکر می نمایم.

شهردار جدید پیشوا دراین بیانیه  از تلاش خود در پاسخگویی به انتظارات مردم سخن گفته و آورده است: بی شک، دیده بیدار و امیدوار مردم شریف پیشوا به مدیریت جدید شهری دوخته شده است که با شور و شعف و حس تعهد و مسئولیت ، ضمن انجام وظیفه، در صدد تحقق پاسخگویی به انتظارات مردمی و اجرای شعارهای اعضای شورای شهر پیشوا، مجدانه تلاش ورزد و در این راستا، اهتمام و همراهی مستمر و گام های استوار و مطمئن و پشتیبانی حضرات عالی در مسیرتحقق پیشبرد، پیشرفت و ارتقای اهداف و آمال عالی شهر عزیزمان پیشوا، بسی شایسته و ضروری است.

امیری در این بیانیه خاطر نشان کرد: با تاکید بر شورا محوری با اجرای طرح کلان نگرانه تعالی پیشوا، با رویکرد “پیشوا- شهر شفاف و شهروند مدار” که سر فصلهای آن قبلا تقدیم شورای محترم شده است، بتوانم در راستای تحقق اهداف رهبر معظم ‌انقلاب در سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال، همسو با اقدامات دولت خدمتگزار و با همکاری پرسنل خدوم شهرداری و با حمایتهای امت شهید پرور و مشورت اقشار مختلف، در احیای پیشوای کهن و آباد بکوشیم.

شهردار پیشوا با تاکید بر استفاده از پتانسیل های پیشوا، در این بیانیه آورده است: اجرای طرح های دانش بنیان در قالب اقتصاد مقاومتی و کمک به احیا و زنده ماندن شهرک صنعتی پیشوا جزء اولویت های کاری بنده قرار دارد که با همفکری صاحب نظران و متخصصین در این امور برنامه های مدونی را به منظور اجرا در این حوزه ها تنظیم کرده و با مدد پروردگار و کمک مردم به مرحله عمل خواهیم رساند.

 


مشاهده در وبسایت منبع