شهرداری فارغ از سلایق سیاسی به دنبال خدمت رسانی

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ؛ امام جمعه شهرستان پیشوا در دیدار شهردار جدید پیشوا با وی گفت: تمام ادارات در همه شهرستان ها، درگیر مسائل سیاسی هستند اما شهرداری و شورای اسلامی شهر پیشوا باید با کنار گذاشتن حاشیه و بدون سلایق سیاسی به دنبال خدمت رسانی به مردم باشند.

مجموعه شهرداری پیشوا، فارغ از سلایق سیاسی به دنبال خدمت رسانی باشند.

 

 

 

 

 

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ امام جمعه شهرستان پیشوا در دیدار شهردار جدید پیشوا با وی گفت: تمام ادارات در همه شهرستان‌ها، درگیر مسائل سیاسی هستند اما شهرداری و شورای اسلامی شهر پیشوا باید با کنار گذاشتن حاشیه و بدون سلایق سیاسی به دنبال خدمت رسانی به مردم باشند.


در این دیدار حجت السلام روح الله باقری با اشاره به اینکه انتخاب یک شهردار متخصص، متعهد و با سابقه درخشان، مردم و مسؤولان را امیدوار کرده و باعث افزایش انتظارات شده است افزود : در مدیریت جدید شهری پیشوا به طور حتم با توانایی و ظرفیت و استعدادی که وجود دارد، به خواست و مطالبات مردم، پاسخ مناسبی داده خواهد شد.
وی گفت: شهرداران پیشین شهر پیشوا کارها و خدمات بسیار زیادی انجام داده اند اما هنوز کارهای فراوانی وجود دارد که باید به آن‌ها توجه و پرداخته شود.

باقری با اشاره به اینکه کادرسازی ضرورت‌های نظام اسلامی و ضعف در کادرسازی از مشکلات امروز جامعه است؛ افزود: متاسفانه در نظام جمهوری اسلامی به منظور پرورش نیروهای کار آمد و متخصص عملکرد ضعیف بوده است.
وی گفت: در شهر پیشوا با تشخیص پتانسیل ها و استعدادهای موجود و با بهره گیری از تخصص، تجربه و تعهد شهردار جدید در جهت تحقق کادرسازی تلاش کرد تا ضمن استفاده از نیروهای خلاق افق‌های روشنی برای مردم ترسیم کرد.

امام جمعه پیشوا به مشکلات شهر پیشوا اشاره کرد و افزود: مبلمان شهری پیشوا با در نظر گرفتن فرهنگ و هویت مردم این منطقه، سازگار نیست و بافت قدیم و جدید باید مبلمان و منظر شهری مناسب را فراهم آورد.

باقری ایجاد درآمد پایدار برای شهرداری‌ها لازم دانست و گفت: شهرداری نباید به دلیل مبالغ ارزش‌افزوده‌ای که به‌حساب آن‌ها واریز می‌شود از ایجاد درآمد پایدار غافل شود و کسب درآمد را کنار بگذارد بلکه ایجاد زیرساخت‌های درآمدی را بعنوان هدف خود قرار دهد.

امام جمعه شهرستان پیشوا خطاب به شورای اسلامی و شهرداری افزود: در جامعه امروز ما،کار جهادی گم شده است اما شهردار جدید پیشوا در سال‌های جبهه و جنگ با سابقه درخشانی که از خود نشان داده است یقینا در پیشوا هم با کمک شورای اسلامی در جهت پیشرفت شهر موفق عمل خواهد کرد.

باقری در پایان حمایت خود را از مجموعه شورای اسلامی و شهرداری اعلام کرد وگفت:هر جا نیاز احساس شود، در کنار مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر در جهت تحقق خواسته‌های مردم پیگیری‌های لازم را انجام خواهیم داد.


مشاهده در وبسایت منبع