پلمپ کارگاه غیر مجاز تولید نبات و آبنبات غیربهداشتی در شهرستان ورامین

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان ؛ سرهنگ محمود پارسا رئیس پلیس اطلاعات و امنیت شرق استان تهران اظهار کرد:ماموران اداره نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت در بازدید از صنوف و اماکن تولیدی در سطح شهرستان ورامین موفق به کشف و شناسایی یک کارگاه تولید غیر مجاز نبات و آبنبات ...

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان ؛ سرهنگ محمود پارسا رئیس پلیس اطلاعات و امنیت شرق استان تهران اظهار کرد:ماموران اداره نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت در بازدید از صنوف و اماکن تولیدی در سطح شهرستان ورامین موفق به کشف و شناسایی یک کارگاه تولید غیر مجاز نبات و آبنبات غیر بهداشتی شدند.
وی افزود: در بازرسی اولیه از این کارگاه که با حضور کارشناسان اداره صنعت و معدن و اداره بهداشت انجام شد، هیچ گونه مدارک مبنی بر فعالیت مجاز پیدا نشد.

سرهنگ پارسا تصریح کرد: در این کارگاه بیش از ۱۵ تن فرآورده های قندی از نوع نبات و آبنبات کشف و با دستور مقام قضایی توقیف و مکان مورد نظر پملب شد.

رئیس پلیس اطلاعات و امنیت شرق استان تهران با اشاره به معرفی مالک این کارگاه به مراجع قضایی خاطر نشان کرد: پلیس با افراد هنجار شکنی که با به خطر انداختن جان مردم به دنبال ثروت اندوزی هستند به شدت برخورد خواهد کرد و مردم هم با مشاهده هرگونه فعالیت مشکوک می توانند با تلفن ۱۱۰ یاور پلیس در برخورد با اینگونه افراد باشند.

انتهای پیام/

کشف ۱۵ تن آبنبات غیربهداشتی از یک کارگاه در ورامین

مشاهده در وبسایت منبع