قاتل خاموش جان سه نفر را گرفت

به گزارش جام جم آنلاین ، وحید شادی نیا روز پنجشنبه در گفتگو با ایرنا افزود: شامگاه دیروز چهارشنبه با اعلام این حادثه به اپراتوری مرکز ۱۱۵ بلافاصله کارشناسان این مرکز به محل اعزام شدند. وی ادامه داد: کارشناسان اعزامی مرگ مرد ۴۰ساله، زن ۲۲ ساله و کودک شش ساله به دلیل استنشاق ...

به گزارش جام جم آنلاین ، وحید شادی نیا روز پنجشنبه در گفتگو با ایرنا افزود: شامگاه دیروز چهارشنبه با اعلام این حادثه به اپراتوری مرکز ۱۱۵ بلافاصله کارشناسان این مرکز به محل اعزام شدند.
وی ادامه داد: کارشناسان اعزامی مرگ مرد ۴۰ساله، زن ۲۲ ساله و کودک شش ساله به دلیل استنشاق مونوکسید کربن در محل را تائید کردند.

مسئول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی آذربایجان شرقی علت این حادثه را نشت گاز مونوکسید کربن از آبگرمکن منزل عنوان کرد.

شادی نیا یادآور شد: در ۴۸ ساعت گذشته همچنین ۳۰ نفر در مناطق مختلف استان بر اثر نشت گاز مونوکسید کربن مسموم شده اند.

وی یادآور شد: مسمومیت با گاز مونواکسید کربن علایمی شبیه به سرماخوردگی دارد و فرد را دچار آب ریزش بینی، سردرد و سوزش چشم می کند.

شادی نیا خاطرنشان کرد: مردم باید دقت کنند که اگر در یک زمان چند نفر در داخل یک محیط بسته دچار این علائم شوند، به احتمال زیاد در خطر گاز مونواکسید کربن قرار دارند.

سال گذشته بیش از ۳۰ نفر در آذربایجان شرقی بر اثر نشت گاز مونوکسید کربن جان خود را از دست دادند.

مشاهده در وبسایت منبع