توقیف محموله ۷ میلیارد ریالی کالای قاچاق در اندیمشک

به گزارش خبرنگار ایلنا از خوزستان، سردار "حیدر عباس زاده" با اعلام این خبر گفت: در راستای تشدید مقابله با قاچاق کالا و ارز و حمایت از تولید داخلی و اقتصاد مقاومتی، ماموران انتظامی هنگام کنترل محور های مواصلاتی در محور "اندیمشک-خرم آباد" یک دستگاه خودرو تریلرحامل کالای قاچاق ...

به گزارش خبرنگار ایلنا از خوزستان، سردار "حیدر عباس زاده" با اعلام این خبر گفت: در راستای تشدید مقابله با قاچاق کالا و ارز و حمایت از تولید داخلی و اقتصاد مقاومتی، ماموران انتظامی هنگام کنترل محور های مواصلاتی در محور "اندیمشک-خرم آباد" یک دستگاه خودرو تریلرحامل کالای قاچاق را شناسایی و متوقف کردند.

این مقام ارشد پلیس در ادامه افزود: ماموران در بازرسی از خودروی مذکور تعداد 268 کارتن اتوی مو، 287 کارتن ماشین اصلاح ، 234 کارتن سشوار، 127 کارتن موزن بینی، 5 کارتن قطعات لوازم آرایشگری قاچاق و فاقد هرگونه مجوز گمرکی کشف کردند.

سردار عباس زاده افزود: کارشناسان ارزش کالاهای کشف شده را بالغ بر 7 میلیارد ریال برآورد کردند که در این رابطه ضمن توقیف یک خودرو تریلر، یک نفر دستگیر و به مراجع قانونی معرفی شد.

فرمانده انتظامی استان خوزستان در پایان خاطر نشان کرد: با توجه به نامگذاری سال جاری از سوی مقام معظم رهبری به نام "اقتصاد مقاومتی ، تولید و اشتغال"، طرح تشدید مبارزه و برخورد قاطع با پدیده شوم قاچاق به عنوان یک اولویت ، در دستور کار این فرماندهی قرار دارد و تمام محورهای مواصلاتی استان برای اخلال گران اقتصادی ناامن است.

 


مشاهده در وبسایت منبع