مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری قزوین روز دانشجو را تبریک گفت

به گزارش ایلنا، در متن پیام معصومه مرادیان آمده است: از زمانی که خون سه تن از نخبه ترین دانشجویان این مرز و بوم در محیط مقدس دانشگاه در اعتراض به دیدار رسمی ریچارد نیکسون معاون رئیس جمهور وقت آمریکا به زمین ریخت، بیش از شش دهه می گذرد و دانشجویان در همه ادوار سرنوشت ساز در ایران ...

به گزارش ایلنا، در متن پیام معصومه مرادیان آمده است: از زمانی که خون سه تن از نخبه‌‌ترین دانشجویان این مرز و بوم در محیط مقدس دانشگاه در اعتراض به دیدار رسمی ریچارد نیکسون معاون رئیس‌جمهور وقت آمریکا به زمین ریخت، بیش از شش دهه می‌‌گذرد و دانشجویان در همه ادوار سرنوشت‌ساز در ایران اسلامی ایستادگی کرده‌اند.

اکنون نیز با همت و فداکاری مردم و راهبری الهام‌بخش امام راحل و مقام معظم رهبری، سایه شوم سلطه بیگانه و دخالت قدرت‌ها از سر ملت رفع شده و مردم به رغم فراز و نشیب‌های رخ داده، با اصالت بخشیدن به صندوق‌های رای، در تعیین سرنوشت خود مشارکت می‌کنند.

جای بسی خرسندی است که در سال‌های اخیر نرخ رشد تعداد دانشجویان در ایران به بالاترین رتبه‌ها در دنیا رسیده و دانشجویان ایرانی در مقطعی سریع‌ترین شتاب رشد مقالات را داشته‌اند. در این میان بیش از نیمی از دانشجویان را دختران و زنان و حدود ۲۷% اعضای هیات علمی را نیز بانوان تشکیل می‌دهند.

بر خود لازم می‌دانم این روز را بر تمامی دانشجویانی که دل در گرو عشق به میهن اسلامی خود دارند علی‌الخصوص دانشجویان فرهیخته استان قزوین تبریک عرض نمایم.

امیدوارم شمعی که خون دانشجویان شهید در این سرزمین روشن کرده تا ابد روشنی بخش راه ما باشد.


مشاهده در وبسایت منبع