۱۵۰ مربی کودک به روستاهای مناطق زلزله زده اعزام شدند

به گزارش جام نیوز ، این اقدام در قالب طرح «برای بچه‎های کرمانشاه» از ابتدای هفته وحدت از سوی موسسه جوانان آستان قدس رضوی برنامه‎ریزی شده بود. در این طرح که با هدف تقویت روحیه کودکان و نوجوانان آسیب‎دیده از حادثه اخیر در غرب کشور و همچنین افزایش دوستی و مودت بین برادران اهل ...

همزمان با ولادت با سعادت نبی مکرم اسلام (ص)؛

 

به گزارش جام نیوز، این اقدام در قالب طرح «برای بچه‎های کرمانشاه» از ابتدای هفته وحدت از سوی موسسه جوانان آستان قدس رضوی برنامه‎ریزی شده بود.

 

در این طرح که با هدف تقویت روحیه کودکان و نوجوانان آسیب‎دیده از حادثه اخیر در غرب کشور و همچنین افزایش دوستی و مودت بین برادران اهل تسنن و تشیع این مناطق برنامه‎ریزی شده است، موسسه جوانان آستان قدس رضوی با فراخوان و پشتسیبانی از تشکل ‏های مردمی حوزه کودک و نوجوان کشور، ۱۵۰ نفر از مربیان این حوزه در قالب چند گروه به روستا‌ها و شهرستان‏های استان کرمانشاه اعزام شده تا با اجرای برنامه‎‏های شاد و مفرح در این ایام، التیام‎بخش درد‎ و رنج‎ کودکان و نوجوانان این مناطق باشند.

 

در این طرح، مربیان متخصص حوزه کودک که از تشکل‏‌ها و گروه‎های مردمی مرتبط با موسسه جوانان آستان قدس رضوی هستند به ۵۰ گروه تقسیم و با هدایای مختلف فرهنگی و جوایز مناسب رده سنی کودک و نوجوان به روستاهای اطراف قصر شیرین، سرپل ذهاب، ازگله، ثلاث و ... اعزام شده و در قالب جنگ‏های شادمانه که شامل بازی جمعی، قصه گویی و مسابقات بود به اجرای برنامه پرداختند.

 

دانشجو

115

 


مشاهده در وبسایت منبع