بارش سنگین برف در لواسانات/برف روبی آغاز شد

معاون خدمات شهری شهرداری لواسان از آغاز برف روبی در سطح خیابان ها و معابر عمومی این شهر با تمام امکانات و تجهیزات و در قالب ۱۱ اکیپ خبر داد. محمدرضا حیدری، در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: به دنبال بارش برف سنگین از ساعاتی پیش در لواسانات ستاد برف روبی شهرداری لواسان با تجهیزات ...

معاون خدمات شهری شهرداری لواسان از آغاز برف روبی در سطح خیابان ها و معابر عمومی این شهر با تمام امکانات و تجهیزات و در قالب ۱۱ اکیپ خبر داد.
محمدرضا حیدری، در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: به دنبال بارش برف سنگین از ساعاتی پیش در لواسانات ستاد برف روبی شهرداری لواسان با تجهیزات و ماشین آلات فعالیت خود را برای ارائه خدمات به همشهریان آغاز کرد.

معاون خدمات شهر شهرداری لواسان افزود: با توجه به مقدار زیاد بارش برف و استمرار آن و نیز پیش بینی بارش توسط سازمان هواشناسی، ستاد برف روبی شهرداری لواسان در حالت آماده باش قرار داشت.

وی با بیان این که ستاد برف روبی شهرداری لواسان در قالب ۱۱ اکیپ فعال شده است، ادامه داد: این ستاد برای معابر شیب دار، مخازن ماسه و نمک در نظر گرفته است و در حال حاضر عبور و مرور شهروندان بدون مشکل در سطح شهر انجام می شود.

مشاهده در وبسایت منبع