کشف ۱۴.۵ تن مواد مخدر در هشت ماه امسال

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز بوشهر، ارسطو ترکمان منش افزود: بر اساس بررسی های انجام گرفته بیش از ۹۸.۵ درصد جمعیت استان بوشهر از نظر سوء مصرف موادمخدر سالم هستند. وی با اشاره به پرداخت تسهیلات اشتغال زایی به بهبودیافتگان از اعتیاد بیان کرد: ستاد مبارزه با مواد مخدر برای ...

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان بوشهر گفت: در ۸ ماه امسال با متلاشی شدن باندهای حرفه‌ای ۱۴.۵ تن مواد مخدر در استان بوشهر کشف شد.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز بوشهر، ارسطو ترکمان منش افزود: بر اساس بررسی‌های انجام گرفته بیش از 98.5 درصد جمعیت استان بوشهر از نظر سوء مصرف موادمخدر سالم هستند.

وی با اشاره به پرداخت تسهیلات اشتغال‌زایی به بهبودیافتگان از اعتیاد بیان کرد: ستاد مبارزه با مواد مخدر برای هر نفر از بهبودیافتگان 10 میلیون تومان وام با سود 4 درصد پرداخت می‌کند.

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر نوجوانان و جوانان را هدف اصلی سوداگران مرگ عنوان کرد و گفت: مشارکت همگانی در مبارزه با مواد مخدر نقش مهمی در کاهش آسیب‌های این عرصه دارد؛ ما نیز با مشارکت سازمان‌های مردم نهاد طرح آگاه‌سازی این قشر را در دست اجرا داریم.


مشاهده در وبسایت منبع