نجات ۵ نفر از کوهنوردان در الیگودرز

رئیس فوریت های پزشکی استان لرستان گفت: ۵ نفر از کوهنوردان توسط تیم اورژانس هوایی الیگودرز نجات یافته و به ازنا منتقل شدند. به گزارش گروه بهداشت و درمان خبرگزاری فارس، با تلاش تیم عملیاتی اورژانس هوایی الیگودرز ۵ نفر از کوهنوردان نجات یافته و به ازنا منتقل شدند.

رئیس فوریت های پزشکی استان لرستان گفت: ۵ نفر از کوهنوردان توسط تیم اورژانس هوایی الیگودرز نجات یافته و به ازنا منتقل شدند.
به گزارش گروه بهداشت و درمان خبرگزاری فارس، با تلاش تیم عملیاتی اورژانس هوایی الیگودرز ۵ نفر از کوهنوردان نجات یافته و به ازنا منتقل شدند.

رفاهی رئیس فوریت های پزشکی استان لرستان اظهار داشت: از ساعات اولیه اطلاع از خبر مفقودی ۱۴ کوهنورد مشهدی به همراه یک کوهنورد الیگودرزی در اشترانکوه، بالگرد اورژانس هوایی الیگودرز به محل عزیمت کرده و در وهله نخست جسد جانباخته حادثه به نام علیرضا عامری را به بیمارستان شهید ولیان الیگودرز منتقل و پس از سوختگیری مجددا به محل حادثه بازگشتند و به جستجو برای یافتن ۸ کوهنورد مفقودشده پرداختند که در نهایت کوله پشتی و لوازم کوهنوردان را پیدا کردند که این افراد گرفتار بهمن شده اند.

رئیس فوریت های پزشکی استان لرستان افزود: تیم اورژانس هوایی الیگودرز پس از اطلاع از ریزش سنگین بهمن و گرفتاری کوهنوردان به پناهگاه بازگشته و ۵ نفر از کوهنوردان را طی عملیات امداد و نجات پیچیده و فنی نجات داده و به ازنا منتقل کردند.

رفاهی گفت: متاسفانه ۸ نفر از کوهنوردان همچنان مفقود هستند و تلاش کوهنوردان الیگودرز و ازنا و امدادگران هلال احمر برای یافتن آنها ادامه دارد.

مشاهده در وبسایت منبع