نجفی:بودجه ۹۷ آماده شد

شهردار تهران گفت: در این چهار ماه و نیم باید مقدمات برنامه سوم شهرداری را تهیه می کردیم، اعمال مدیریت بودجه سال ۹۶ را دنبال کرده و بودجه سال ۹۷ را آماده می کردیم که آماده تقدیم به شورای شهر است.

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، محمد علی نجفی، شهردار تهران در صحن شورای شهر گفت: ترسیم وضعیت یک امر ضروری بود حتی اگر تکلیفی از سوی شورا بر شهرداری اعمال نمی شد اما اقدام هوشمندانه شورا و تصویب مصوبه برای تعیین وضعیت زمان تغییر و تحول در شهرداری تهران کار ما را وسعت بخشید. وی ادامه داد: در این چهار ماه و نیم باید مقدمات برنامه سوم شهرداری را تهیه می کردیم، اعمال مدیریت بودجه سال ۹۶ را دنبال کرده و بودجه سال ۹۷ را آماده می کردیم که آماده تقدیم به شورای شهر است.
شهردار تهران گفت: چیزی بین۴۰ تا ۵۰ هزار نفر ساعت کار انجام شده و از نظر حجم و وسعت فعالیت ها کار بزرگی به شمار می رود.
وی در ادامه افزود: متن اصلی گزارش در حدود بیش از پانصد صفحه در اختیار ما قرار گرفت. متن اصلی پیوست های آماری و اسناد پشتیبانی دارد که برای تجزیه و تحلیل و بررسی یک سند استثنایی به شمار می رود.
نجفی گفت: گزارش خلاصه مدیریتی نیز در حدود ۶۰صفحه آماده شده که برای افرادی که فرصت کمتری دارند قابل استفاده است تا تحلیل و ارزیابی از عملکرد مدیریت شهری داشته باشند. گزارش مختصر تری هم به صورت پاورپوینت آماده شده است.

منبع: فارس

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفا رسالت اطلاع رسانی خود را در این رابطه انجام می دهد.

مشاهده در وبسایت منبع