باند اختلاس در یکی از شرکت های بیمه متلاشی شد

باند اختلاس در یکی از شرکت های بیمه متلاشی شد سازمان بازرسی کل کشور از متلاشی شدن باند اختلاس در یکی از شرکت های بیمه خبرداد و اعلام کرد: تحقیقات ادامه دارد. در پی دریافت گزارش هایی مبنی بر سوء جریان هایی در یکی از شعب شرکت های بیمه در یکی از شهرستان های جنوبی کشور، پرونده ...

تازه ترین اخبار حوادث ببیست و چهارم دی ۹۶ ایران را در صفحه حوادث گروه اجتماعی خبرگزاری صداوسیما دنبال کنید.(تکمیل می شود...)
 
باند اختلاس در یکی از شرکت‌های بیمه متلاشی شد سازمان بازرسی کل کشور از متلاشی شدن باند اختلاس در یکی از شرکت‌های بیمه خبرداد و اعلام کرد: تحقیقات ادامه دارد.
 
در پی دریافت گزارش‌هایی مبنی بر سوء جریان‌هایی در یکی از شعب شرکت‌های بیمه در یکی از شهرستان‌های جنوبی کشور، پرونده‌ای تشکیل و با بررسی مدارک مربوطه مشخص شد تعدادی از اسناد موجود در پرونده‌ها، جعلی است.
همچنین با بررسی بیشتر موضوع، مشخص شد یکی از کارکنان آن شرکت بیمه‌ای در شهرستان مذکور، با همدستی افرادی خارج از مجموعه بیمه، با فریب بازماندگان اشخاصی که در اثر سکته قلبی یا در سال‌های قبل مرگ طبیعی داشته‌اند، اقدام به اخذ مدارک اولیه نموده و سپس با جعل آنها، دیه مربوطه را دریافت و به حساب‌های اطرافیان خود واریز کرده‌اند.
با تلاش بازرسان اداره کل بازرسی استان مربوط و با ارسال اولیه گزارش و احراز وقوع جرم برای دادسرای عمومی و انقلاب آن شهرستان، در حال حاضر دو نفر به اتهام اختلاس و جعل اسناد بازداشت شده‌اند و تحقیقات در این زمینه ادامه دارد.
سازمان بازرسی کل کشور از همه هموطنان گرامی خواست با حفظ هوشیاری، در دام این‌گونه افراد سودجو و کلاهبردار قرار نگیرند و موارد مشابه را به اداره کل بازرسی استان مربوطه اطلاع دهند.
 
گودبرداری ناایمن حادثه ساز شد 
گودبرداری نا ایمن و احتمال ریزش دیواره های ساختمان مسکونی، نیروهای آتش نشانی را به خیابان درکه کشاند.
این حادثه ساعت 8:05 صبح روز گذشته به سامانه 125 اطلاع داده شد که ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران، بلافاصله آتش نشانان ایستگاه 64 را به خیابان درکه، نرسیده به خانه معلم اعزام کرد.
به گفته حمیدرضا خلج آبادی افسرآماده منطقه سه عملیات آتش نشانی: در محل حادثه یک قطعه زمین به مساحت 450 متر مربع دیده می شد که به عمق 10 متر گودبرداری شده بود و کارگران مشغول کار بودند و دیوار ساختمان به علت اجرای ناایمن عملیات گودبرداری و شکستگی لوله اصلی آب و جمع شدن آب فرو ریخته بود.
وی افزود: آتش نشانان بلافاصله در اجرای عملیات ایمن سازی برای جلوگیری از بروز تلفات و خسارت جانی احتمالی، ساکنان ساختمان را به محل ایمن منتقل کردند.
این افسر آماده آتش نشانی با بیان این که در این حادثه به هیچ یک از ساکنان ساختمان آسیبی نرسید ، افزود: آتش نشانان پس از هماهنگی با ماموران شهرداری و ایمن سازی، مقدار آب جمع شده در محل را با پمپ به جوی خیابان انتقال و با اطمینان از برطرف شدن امکان رخداد خطرات احتمالی و تحویل محل به عوامل شهرداری به ماموریت خود پایان دادند.
 

مشاهده در وبسایت منبع